gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2011 kısa saç modelleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

saç modelleri kısa saç modelleri 2011 kısa 2011 bayan Güzelliğin çerçevisidir saçlar. Kadın - erkek için oldukça önemlidir saçlar. Ondan olaki, saç sorunları psikolojik problemlere neden olduğu gibi birde psikolojik bunalımlarda oldukça etkili oluyor. "Nasıl yani" diyorsunuz değil mi; biraz daha açalım o zaman. Stres ve sıkıntıyı atmak için, biz kadınlar dış görüntümüzde bir takım değişiklikler yaparız. İşe ise ilk olarak saçlarımızdan başlarız ki, buna cesaret etmeden önce ise çok düşünürüz. Kimi zaman pişman oluruz, kimi zaman ise aldığımız olumlu tepkilerden ötürü memnun kalırız.
    İşte o dış görüntüsünü değiştirmek için, saçlarını kestirmeyi düşünen Melek'lerimiz için, 2011 yılının en moda kısa saç kesimlerinden bir kaç model sunuyoruz.

[​IMG][​IMG]

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Bu Rihanna modeli de çok popüler oldu gerçekten. Aslında ben de seviyorum kısa saçı çok kullandım ama o kadar zor uzuyo ki saçlarım kıyıp da kestiremiyorum.:)

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Yıllardır saçlarım uzundu geçtiğimiz ay kuaförümün ısrarıyla saçımı kestirdim ve iyiki kestirmişim diyorum...Özellikle kış aylarında saçlarım kurumaz ve hemen sinüzütüm azardı artık böyle bir derdim yok...Kesinlikle tavsiye ediyorum kızlar kısa saç kadar rahatı yokmuş....

Bu modele yakın benim saç modelimde

4. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Modeller çok hoş ama uzun saçtan vazgeçemiyenlerdenim:)

5. eficixmM

eficixmM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    modeller guzel ama uzun sac manyagıyım ben :hede:

6. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43

ben bunu beğendim.gerçi açık değilim ama hep kısa saçları beğenmişimdir.açıkken hep kısa kullanırdım böyle

7. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    [​IMG]bu çok hoş

2011 kısa saç modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Modern Kısa Saç Modelleri

Modern Kısa Saç Modelleri

modern saç modelleri kısa modern saç modelleri kısa kesimleri 2011 2011 Kısa modern saç kesimleri bayanları her zaman daha genç ve havalı gösterir.Özellikle bakımı ve şekil vermesi kolaylığı açısından bende arasıra saçlarımı kısa kestiren bayanlardan olup sizlere 2011 yılının modern kısa saç kesim modellerini sunuyorum.
  2. 2011 Kısa Elbise Modelleri

2011 Kısa Elbise Modelleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Popüler kısa saç modelleri

Popüler kısa saç modelleri

en güzel kısa saç kesim modelleri en güzel kısa saç modelleri popüler kısa saç modelleri 2012 trendleri burada arkadaşlar. Zaman zaman hepimiz ruhsal problemler yaşayıyoruz, stres, ev işi ya da adet dönemi psikolojisi ruh halleri gibi... İşte bu gibi durumlarda, kendimizi çirkin hissediyor ve yenilik yapmak istiyoruz. Kimi zaman alışverişe çıkıyoruz, kimi zaman tarz değiştiriyoruz, kimi...
  4. 2012 Kısa Saç Modelleri

2012 Kısa Saç Modelleri

Merhaba arkadaşlar sizden 2012 Kısa Saç Modelleri rica ediyorum beğendiğiniz kısa saç modeli ya da modelleri var ise lütfen bana önerilerde bulunun. şimdiden tşkler hanımlar
  5. Kısa Saç Modelleri 2012

Kısa Saç Modelleri 2012

Kısa Saç Modelleri 2012 trendleri nelerdir lütfen yardımcı olun.

Sayfayı Paylaş