gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

2011 kışına özel çizme modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

siyah çizme modelleri 2011 Oh beee nihayet kış geldi çattı ayacıklarımız üşümeye başladı. Şimdi hep birlikte hem modayı yakından takip ediyoruz hemde ayaklarımızın üşümemesi için ve güzel görünmesi için ne yapıyoruz tabiki çizmeleri almaya başlıyoruz. Ayakkabı modellerinin hemen altına dileyen meleklerimiz için internet üzerinden bu eklediğimiz model ve modellere benzer ayakkabıları satın alabilecekleri linkte vereceğiz. Hadi bakalım. :)
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Dilerseniz online alışverişi yapıp BURAYI TIKLAYARAK DEĞİŞİK ÇİZME modellerine bakabilirsiniz arkadaşlarım.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Ben de yeni aldım benimki hepsinden güzel bi kerem :)

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    benimki de bunlardan güzel :D
    -rep hahaha :D

4. eficixmM

eficixmM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

ben bunları cok begendım cok guzeller yaa

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    uzun tüylülerden almak istiyorum ugg herkeste var ya sıktı artık giyemiyorum bile millet laf atıcak diye :D

6. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    [​IMG] cok hoşmuşş en cokk bunu begendim yahu...

7. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
2011 kışına özel çizme modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sonbahar-Kış Çizme Modelleri

Sonbahar-Kış Çizme Modelleri

hafif topuklu çizme modelleri hafif topuklu çizmeler çizme Serinliği hafif hafif hissetmeye başladığımız şu günlerde kış hazırlıkları da başlıyor. Sizler için derlediğimiz şık ve sıcacık çizme modelleri ayaklarınızı sıcak tutmakla kalmıyor bacaklarınızı da ısıtıyor… Soğuk havalarda da son derece şık olabilirsiniz.
  2. Çizme modelleri 2011

Çizme modelleri 2011

çizme modelleri 2011 2011 çizme modelleri dolgu topuk dolgu topuk spor Evet hanımlar 2011 çizme modelleri ve tasarımları belli olmaya başladı.Oldukça sıradışı modeller sunan tasarımcıları yeni sezon çizme modellerinde özellikle toka gibi detaylara fazla yer verdikleri gözümden kaçmıyor.Çizme boylarının ve topuklarının yüksekliğinin yanısıra triko gibi detaylarada yer veren tasarımcıların...
  3. 2011 Kürklü Çizme Modelleri

2011 Kürklü Çizme Modelleri

kürklü çizme kürklü çizmeler çizme modelleri 2011 fiyatları 2011 modelleri ve fiyatları Kürklü çizmelerin soğuklarda çok sıcak tutacağına eminim ama hiç benim tarzım değil o yüzden ben pek beğenmedim melekler bakalım sizler ne düşüneceksiniz :tik:
  4. 2011 PullBear Çizme Modelleri

2011 PullBear Çizme Modelleri

Malum kış geldi gözümüz vitrinlerde değişik çizmeler arıyor...Ünlü ayakkabı markası PullBear'de 2011 kış sezonu için hazırladığı çizme modellerini beğenimize sunuyor kızlar :tik:
  5. 2011 Dizüstü Çizme Modelleri

2011 Dizüstü Çizme Modelleri

leoparlı çizme Geçen sene olduğu gibi bu senede uzun çizmeler özellikle diz üstü çizme modelleri oldukça revaçta...Tayt ve mini eteklerle kullanılan diz üstü çizme modellerinde kahve, siyah ve leopar desenler karşımıza çıkıyor kızlar... Beğeniceğinizi umduğum diz üstü çizme modelleri karşınızda melekler :tik:

Sayfayı Paylaş