2011 kışlık deri taytlar | Melekler Mekanı FORUM - 25 Eylül 2016

2011 kışlık deri taytlar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    kalın tayt modelleri kışlık tayt modelleri deri
    2010-2011 kışının trendleri arasında kışlık taytlarda yer almaktadır.Sade kullanımı dışında da özellikle elbise ve etekle tercih edilen bu taytlar oldukça hoş ve rahattır.Ünlülerinde tercihleri arasında bulunan bu taytlar kış sezonun yeni trendi olmayı başladı bile:tik:

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    giyince üstüne çok yakışıyor deri taytlar ;)

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    119
    Ödül Puanları:
    0
    ben aradım taradım tırım tırıs sonunda buldum ama yetmedi bir tane daha istiyorum :D

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Çok hoşlar bayılıyorum taytlara..

2011 kışlık deri taytlar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kırmızı deri tayt modası

Bana biraz iddalı geldi ama mutlaka beğenen giyen vardır.Geçen kış siyahı bu kışta kırmızısı siz nası buldunuz kızlar?
  2. deri tayt modelleri bayılıyorum yaaa

Bu deri tayt modellerine inanılmaz bayılıyorum. Kışın da giyinir dimi :D:D Ban deri tayt modellerinin yenilerini 2012 yılında trend olacaklarından bir kaç kuble resim atar mısınız. Sağolun :D
  3. Deri Tayt Modelleri 2012

Ünlülerin en çok tercih ettiği stildir. Kot taytlara göre daha rahat ve sağlıklıdır. Vücudu sararak vücudun şeklini alır. Fazla kilonuz varsa hemen kendini belli eder. Derinin her türlüsü makbuldür. Yine birbirinden güzel modeller ve kombinasyonlar Sizde kameralara poz vermek istemez misiniz. Gülümseyin ... Siyah çanta, beyaz tunik, koyu gri ceket ve deri tayt, topuklu...
  4. Deri Tayt Modelleri 2013 Modası

Bu konu; 2013 deri tayt modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, zaman zaman modadan kalksa da deri taytlar son yıllarda yine rağbet görmeye başladı. 2013 kışında da vitrinlerde bol bol göreceğimiz deri taytlar düzgün bacak hatlarına sahip olan bayanların birinci tercihi olacak. Rahatlığı ve dikkat çekiciliğiyle şıklığı garanti eden deri taytları uygun aksesuar ve...
  5. Deri Tayt Kombin Örnekleri

deri tayt modelleri, deri tayt kombinleri, deri tayt nasıl giyilir Deri taytlar bana göre asla modası geçmeyen ve geçmeyecek bir giyim stili... Bir bayanı olduğundan çok daha çekici ve vamp hale çeviren deri tayt pantolonlar için özellikle öncelikle fiziğinizin buna uygun olup olmadığını gözden geçirmeniz gerekiyor. Bacaklarınız düzgün bir yapıya sahipse hele birde uzunsa deri tayt...

Sayfayı Paylaş