gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2011 maksi etek modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

maksi etek modelleri maksi etek modelleri, 2011, modası, çeşitleri, trendleri ve dahası burada arkadaşlar

Ben uzun boy etek giyemem diye düşündüğüm için hiç maksi elbise yada etek almamıştım. Ama bu modelleri gördükten sonra, bu sezon bir yenilik yapıpı maksi bir etek yada elbise almaya karar verdim Melek'ler:) Neden mi; tabi ki aşağıda sizlere sunacağım maksi eteklerin modellerini çok beğendiğim için karar verdim:A

2011 maksi etek modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 mine etek modelleri :)

2011 mine etek modelleri :)

etek modellerı 2011 etek modelleri mine modelleri 2011 mine Etek tutkunları olanlar 2011 yeni model ürünlerini kaçırmayım derim oldukça güzel duran ve farklı tarzda olan bu etekleri umarım begenirsiniz :)
  2. 2011 maksi etek şıklığı :)

2011 maksi etek şıklığı :)

maksi etek 2 senedir moda olan uzun etek, maksi etek şıklığı bu senede moda sevgili arkadaşlarım :D:D işte size maksi etek kombinlerimm :D:D
  3. batik etek modelleri 2011

batik etek modelleri 2011

2011 etek modelleri batik etek modelleri 2011 batik batik 2011 etek modellerini siz meleklerim için getirdim. yine şık yine kadınsı yine zarif bu etekler :D:D
  4. Maksi Etek Modası 2013

Maksi Etek Modası 2013

Bu konu; maksi etekler 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, herhalde eskimeyen modaların başında maksi etekler geliyor. İddialı olmaması, her şekilde kombine edilebilmesi ve kullanım rahatlığı için bayanlar maksi eteklerden asla vazgeçemezler. Yazın sandaletler ve askılı bluzlarla kullanılan maksi etekler kışın daha kalın kumaşlar ve kalın badilerle kombine edilebilir. Tabi...
  5. Maksi Uzun Etek Modelleri ve Kombinleri

Maksi Uzun Etek Modelleri ve Kombinleri

Asla modası geçmeyecek akımlardan biri olan uzun etek modelleri, özellikle yaz ayların da her yaştan bayanların vazgeçilmezleri arasın da yer almaya devam ediyor. Farklı renk ve desenlerden oluşan maksi uzun etek modelleri, 2016 yazının gözdeleri arasın da tekrar yerini alarak bayanlara sunuluyor. Bir dönem uzun pileli etek modelleri özellikle genç kızlar tarafından çok fazla tutulmuştu. Yaz...

Sayfayı Paylaş