gebe
  1. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0

2011 Mango defilesi

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında *Gizemli Kıs* tarafından paylaşıldı.

mango defile 2011 mango defile defilesi 2011
    Mango tutkunları olan bu modelleri beğencek diye ümit ediyorum.2011 mango defilesini merak eden meleklerim buyrun bakalım mango defilesi nasılmış bu yıl ??

2011 Mango defilesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mango 2011 kış koleksiyonu

Mango 2011 kış koleksiyonu

mango kış sezonu mango 2011 koleksiyonu 2011 kış sezonu koleksiyon 2011 Mango kış koleksiyonu şıklığa ve zerafete imza atacak nitelikte ki tasarımlarıyla göz dolduruyor.Mango kadınının 2011 kış sezonunda kendinden epey bir söz ettireceğe benziyor.Kumaşlarının kalitesinin yanısıra oldukça şık ve sıradışı tasarımlarıyla en çok tercih edilen markaların arasında yer alan Mangonun sizlere yepyeni...
  2. Christian Dior 2011 Defilesi

Christian Dior 2011 Defilesi

Christian Dior 2011 koleksiyonunda 50 li yıllarınn esintisi dikkatleri çekiyor.Genellikle uçuk renklere ağırlık verdiği tasarımını defile ile tanıtan Christian Dior'un 2011 ilkbahar-Yaz Koleksiyonunu sizlere sunuyorum Melek'ler
  3. Mango 2011 kış lookbook

Mango 2011 kış lookbook

Mangonun tasarımları çok hoşuma gidiyor meleklerim ama nedense bazı pantolon modelleri bana çok itici geliyor bakalım sizlerin hoşunuza gidicekmi paylaştıklarım...
  4. 2011  Derimod Defilesi

2011 Derimod Defilesi

derimod defilesi derimod defile defilesi 2011 Kısa deri montlar, derin yırtmaçlı deri etek ,peyetli pantolon ve büstiyerler...Kısacası deri ile aradığınız herşeyi bulabileceğiniz bir koleksiyon sunuyorum sizlere Meleklerim. Birbirinden hoş tasarımların yer aldığı ve ünlü mankenlerimizin sunduğu harika bir defile görüntülerini paylaşıyorum sizlerle:tik: [/URL]...
  5. Guess 2011 ilkbahar defilesi

Guess 2011 ilkbahar defilesi

Guess ilkbahar yaz 2011 elbise modellerini siz modayı yakından takip eden melekler için buldum. Yeni sezon moda elbiseleri yakından görmek istiyorsanız buyrun bakalım...

Sayfayı Paylaş