gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

2011 Mini Modası

Konu, 'Moda Güncel' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

Kendine güvenen ve cesaretli Melek'ler, 2011 modasına uygun miniler sizlerle;)Mini şort ve etekleriniz ile yaza kendinizi hazırlayın.Günlük yaşantınızda rahatlıkla giyebileceğiniz minler sizlerle;)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Desene bu yaz, bacaklara fora! :D:D Yaz - kış mini etek ve şort kimbinlerini zevkle giyen biri olarak bu sezonun trendine bittim :D:D Tşkler tatlışkam Kelebekiştam :D:D

KeLeBeK's bunu beğendi.
  3. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

[​IMG]bu tam benlik ama sadce evde

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Çok güzeller valla bayıldım =)

Tşkler kelebem

KeLeBeK's bunu beğendi.
2011 Mini Modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. H-M Bayan Modası

H-M Bayan Modası

Spor ve klasik modellerden oluşan H-M Bayan Modasında hepiniz zevkinize uygun birşeyler bulabileceksiniz meleklerim :tik:
  2. H&M 2010/2011 Sonbahar Kış Modası

H&M 2010/2011 Sonbahar Kış Modası

2010 2011 sonbahar kış modası hm trençkot H&M 2010/2011 Sonbahar-Kış koleksiyonunda kesimler bir başka olmuş. Hem bizim giyebileceğimiz modern tarzda kıyafetler var hem de 1970lerin trendleri var. 1970 modası günümüze ancak bu kadar güzel uyarlanabilir kızlar :) Koleksiyonlarda krem tonları çok fazla kullanılmış. Tür olarak da gömlekler ve elbiseler ağırlıkta :) Kolye ve bileklikler de...
  3. H&M modası

H&M modası

Moda düşkünü bayanlar için hm bayan giyim modelleri tamda modern bayanlar için hazırlanmış meleklerim umarım ilginizi çeker...
  4. 2011 mini tulum modelleri

2011 mini tulum modelleri

tulum modelleri 2011 tulum modelleri 2011 mini 2011 tulum modelleri, 2011 tulum renkleri, tulumlar, tulum resimleri ve modelleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Yaz aylarına rahat tulumlar giymek ister misiniz melekler? Renkleri harika ben çok beğendim.
  5. 2012 Mini Etek Modası

2012 Mini Etek Modası

Mini Etek Modası 2012 Mini Etek Modelleri Yaz mevsimi geliyor ve bacaklarına güvenen kadınların vazgeçilmezi olan mini etekler, bu yılda her sezon olduğu gibi çok farklı ve şık modellerle karşımıza çıkıyor Melek'lerim.

Sayfayı Paylaş