gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2011 msn nickleri

Konu, 'msn nickleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2011 msn nickleri 2011 msn nickleri, nick, değiştirme vakti geldi diyenler işte nickiniz burada arkadaşlar

Alışagelmiş msn nicklerinden sıkıldınız mı? haklısınız, çünük herkes birbirinin benzeri nickleri kullanıyor. O zaman sizde 2011 nicklerinden kullanın diyoruz Melek'ler:)

HayaLLer GerçekLeriN YarıSıymı$..
    SeNde Yarı Yarıya BeNimSin .!.

Bir bakışın manası hiçbir Lisanda yoktuR.. Bir bakış bazen şifa bazen zehirLi oktur.. Bir bakış bir aşığa neLer neLer anLatır.. Bir bakış bir aşığı seneLerce ağLatıR...

biR BiLsen.. Ne DenLi SeviLdiğini Ve ÖzLendiğini Ah BiR BiLsen SevgiLi.. Sahi ? Sen de Sevmiştin Beni DeğiL Mi..?

zaman ve sabırLa randevum var.

gidiyorum ben.

sen seni sevenLe kaL `

GözLerin dudakLarından ayrı söyLüyor

sende git düşünme

bu ne iLk ne son içimde..

Yeniden EskiyeEskiden Yeniye..

Яuhum saĐece bana Điz çöksün !.

Garip bi hastayım roL yapan bi

ĐeLiyim .

ÜzüLme `meLeğim .. Đüşün yeter' GeLirim ..

Varsa bekLeyen biri Đüşersem de

GeLirim .

Ben hep κötü ihtimaLi içimden SöyLedim ..

bozuLdu büyüsü .. küL keĐisi sürüsü

Maskemi taktım

sürdüm boyalarımı

Giyindim en süslü yalanlarımı

Bir yüzüm gülerken gizlenir öbür yüzüm

Kimse duymasın içimden ağladığımı...

GeLene Tek Sözüm Ho$geLdin.. GiDene yok sözüm zaTen bo$verDim )

éLif SadéCé aRap aLFabéSinin ba$ haRFi dégiL a$k aLfabéSinin dé ba$ harFidir . Daha dOgruSu TEK HarFidir . a$k `ın kurDugu tüm CümLéLéR Ondan OLu$uR OnLa ba$Lar OnLa bitéR :)

Farkında oLduğum iςin var oLdunuz vazgeςtiğim iςin bugün yoksunuz !

2011 msn nickleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mSN nİCKLeri!!!;);)

mSN nİCKLeri!!!;);)

hayattan bıktım nickleri bıktım nickleri hayattan hayal kırıklığı bıkmış nickler Hayatımda kan grubumdan başka pozitif bişey yok!!! HaYDi KıRaLıM HaYaLLeRiMiZi, aÇaLıM PenCeReLeRiMiZi! HaYaT gİrSiN iÇeRi...>> Aşk oLunCa konu..geLmiyo sohBetin sonu!! ваиа daЯвє атаиı вєи наЯвє ѕокаЯıм... basTım mühRü göRecek gününü xD ---'..FasuLyédén seviLdim hép..0ynadım...
  2. MsN nİcKleri!!!

MsN nİcKleri!!!

ßen hayaTında varLığımLa kaLßini ısıTırken.ßazıLarıySa ßen çekiP qiTTiqimdé,ßedenLeriyLe aRqamda ßıraqDıqımın yaTağını ısıTıR Oyun bozan bir hayLazdım . .Biliyorum ama . .Oynamadığımız bütün oyunLarı Kıskanıyorum şimdi. küfRetsem hayata bütüN kiNim gideRmi keNdi kaFama sıksam heRşey oRda biteR mi ¿ anneNin kuLaqLarını çınLatmaq isdemioRSan uqraŞma benLe uzaktan severim ruhun ßiLe...
  3. Msn Nickleri ~~

Msn Nickleri ~~

Sénn 0 Haincé védaŋdaŋ SoŋRa ßeŋ çoqtaŋ véda ettm a$qLaяa... qöZzLéRimi aÇsam Daa Sn ÇıqSaŋ KaR$ıma.. qiTméq Yaqı$maSs Sna..! KénDiŋ oLmaq vaRqéŋ asLa ßa$qaSıNa ßaqMa...!! SöZLéRŋ çq aCıTıy0r öLüoRmm...!! KaLßimi YaLaŋ A$qLa DoLdяmaYa méRaqLı déiLm..!! RaSt qéLdiim Tüm İnSanLaR Sŋi ßŋa aŋLatяLaR.. KaLßimdé Sna Yér yoq ßnm KaLßm ShnSn!! Sénn aRqanDn aqLaMam Snn İçiN öLüRm..!! qéç...
  4. MSN nickleri:)

MSN nickleri:)

makara nickler makara msn nickleri esrarcı nickleri aşkısı defol SüRün BaKaLım ŞimDi DoLas DuR pEsimDe B*k ÇıkArım Ben SeNinLé...xD Dikkatimi cekemez kimse..! Ben diKKat edeRim işime qeLirse * aRaya ayLar qiRse De heR sefeRinde Dönmü$tüK ßirßirimize... ßu Kez çok farKLı emiN oL.HaDy $imDi deFoL.! Sénin HaYaLinDekiLeR ßenim YanımDakiLeR Naßer xD PRoFiLin GüseL OLsa nE YazaR NasıLsa...
  5. Ağır msn nickleri 2011

Ağır msn nickleri 2011

ağır sözler 2011 msn nickleri 2011 msn nickleri sözleri nıcklerı ağır msn nickleri, sözleri burada arkadaşlar. "Ben ağırım abi, nickimde sözümde ağır olsun" diyenler, aradığınız ağır sözler bu sayfada arkadaşlarım:A Fazla ağırlaşmıyalım ama yoksa hayat taşımaz valla :kedi: SeNi GöRDüĞüM GüNü, SeVDiĞiMi uNuTSaM… BiR BaŞKa DüNYa BuLSaM, iÇiNDe SeN oLMaSaN Sensizlik acı...

Sayfayı Paylaş