gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

2011 Ortaöğretim-Önlisans Tercih Kılavuzu Ne Zaman Yayınlacak

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

2011 ortaöğretim tercih kılavuzu 2011 önlisans tercih kılavuzu ösym ortaöğretim kpss önlisans yerleştirme [​IMG]

Daha önce 15-24 Kasım 2010 tarihleri arasında yapılacağı açıklanan, ancak KPSS Önlisans-Ortaöğretim sınavının 28 Kasım 2010 tarihine ertlenmesi nedeniyle yeniden tespit edileceği belirtilen 2. KPSS yerleştirme tarihi belirlendi.

Devlet Personel Başkanlığınca belirlenen ve ÖSYM'nin internet sayfasında yapılan açıklamaya göre, 2010 KPSS sınav sonuçlarına dayalı KPSS yerleştirmeleri 24 Ocak ile 2 Şubat 2011 tarihleri arasında alınacak.

ÖSYM daha önce sadece sınav takvimi adı altında bir takvim yayınlamaktaydı. Başkanlık buna ilave olarak yerleştirme takvimi adı altında bir takvim daha yayımlandı.

ÖSYM'nin ana sayfasından yayımlanan yerleştirme takviminde binlerce aday tarafından merak edilen 2010 KPSS sınav sonuçlarına dayalı KPSS Yerleştirme takvimine de yer verildi.

Son düzenleme: 11 Ocak 2011
2011 Ortaöğretim-Önlisans Tercih Kılavuzu Ne Zaman Yayınlacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 KPSS 8 Tercih Kılavuzu Burada Melekler!

2011 KPSS 8 Tercih Kılavuzu Burada Melekler!

2011, kpss 8, tercih kılavuzu, indirme, linki, nasıl indireceğim, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Personel alımı için bir duyuru yaptı melekler,duyuru şöyle; Sağlık Bakanlığının 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre istihdam edeceği sözleşmeli pozisyonlara yerleştirme yapmak amacıyla adaylardan tercih alınacaktır. Bu...
  2. 2012 Tercih Kılavuzu Ösym

2012 Tercih Kılavuzu Ösym

Arkadaşlar 2012 Tercih Kılavuzu Ösym hakkında bilgi istiyorum sizden
  3. ÖSYM 2012 Tercih Kılavuzu

ÖSYM 2012 Tercih Kılavuzu

2012 Tercih Klavuzu Ösym öss tercih kılavuzu 2012 2012 ÖSYM tercih kılavuzu hakkında bilgi edinmek için aşağıda osym.gov.tr. sitesine yönlendireceğiz sizi Melek'ler. 2012 yılına ait tercih kılavuzu ösym tarafından yayınlanır yayınlanmaz bağlantılar yenileriyle sitemiz içersinde konular halinde aktiflleştirilecektir Melek'lerim. ÖSYM 2012 Tercih Kılavuzu için BURAYA TIKLAYIN arkadaşlar.
  4. 22 Eylül 2012 KPSS Önlisans Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

22 Eylül 2012 KPSS Önlisans Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

Ya arkadaşlarım bugün sınava girdim de acaba bu sonuçları hangi linkten nereden öğrenebilirim ve ne zaman açıklanacak. İnşallah başarılı olmuşumdur inanılmaz merak ediyorum :S
  5. 2103 yılında ortaöğretim kpss tercihleri ne zaman yapılır

2103 yılında ortaöğretim kpss tercihleri ne zaman yapılır

Slm.Bu yıl kpssye giremedim ama önümüzde ki yıl girecem.Kendime güveniyorum.2013 ortaöğretim kpss tercihleri ne zaman yapılacak öğrenmek istiyorum..

Sayfayı Paylaş