gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

2011 People's Choıce Awadars Töreni

Konu, 'Moda Güncel' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

People's Choıce Awadars Töreni People's Choıce Awadars Töreni 2011 de neler oldu People's Choıce Awadars Töreninde ünlüler neler giydi

Merhaba sevgili meleklermekanı.com üyeleri ve takipçileri. Yurda dönüşümün şerefine sizlere dünyanın herhangi bir yerinden bir kırmızı halı organizasyonu ile selam vermek istedim. bu organizasyonun adı 2011 People's Choıce Awadars Töreni dir. Tam bir moda sever olduğumu bilenler bilir. Bakalım bakalım sevgili ünlüler neler giymiş nasıl giymiş ve en önemlsi de yakıştırabilmişler mi?

2011 People's Choıce Awadars Töreninde ünlülerin özellikle siyaha, dantele ve püsküllere ağırlık verdiği gözardı edilemez bir gerçek. Ama sizlere şunu söyleyeyim, her kırmızı halı organizasyonu zannedilen gibi aman aman şıklıklarla ünlü akınıyla tamamlanmıyor. Kendi fikrimi ortaya koyacak olursam;[FONT=&amp] beni yerimden zıplatan, ağzımı açık bırakan bir kıyafet yoktu maalesef. Şan-şöhret-para var dört dörtlük zevk yok. Kararı size bırakıyorum... Bana katılanlar ???

[/FONT][​IMG]

[​IMG][FONT=&amp]
    [/FONT]

Bu üstteki kıyafetin hakkını vermek lazım... Bunu tuttum!

2011 People's Choıce Awadars Töreni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 80. Oscar Ödülleri Töreni

80. Oscar Ödülleri Töreni

80 oscar ödül töreni kıyafetleri oscar ödülleri kıyafetleri ödül töreni 2008 Akademi Ödülleri olarak da bilinen ve bu yıl 80'inci kez verilecek Oscar ödülleri töreni için hazırlanan afiş, siyah arka plan üzerine Oscar ikonu ve parlayan ışıklarla bir 'sanat eseri’ olarak ortaya çıkıyor. 30 yıldır film posterleri hazırlayan Struzan, 'Star Wars’ ve 'Indiana Jones’ gibi pekçok filmin afişini...
  2. cahil töreciler töreniz batsın

cahil töreciler töreniz batsın

yunus emre ayna Töre ve namus cinayetinden mahkumlar, pişman değiller! Diyarbakır Dicle Üniversitesi Sosyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mazhar Bağlı (41), Şanlıurfalı. Güneydoğu’daki göç, eşi ölenin kayın-baldızla evlendirilmesi ve intiharlarla ilgili araştırmalar yaptı. Şimdi de sekiz kişilik ekiple "Töre ve Namus Adına Cinayet İşleyen Suçlu ve Zanlıların Sahip Oldukları Toplumsal...
  3. Tören

Tören

Rüyada bir törene katılmak görmek, sevgilinize ve eşinize güvenmeniz gerektiğine onun size olan sevgi ve saygısından emin olmanız gerektiğine işaret eder. Rüyada bir törene katılmak görmek, sevgilinize ve eşinize güvenmeniz gerektiğine onun size olan sevgi ve saygısından emin olmanız gerektiğine işaret eder. Rüyada bir törene katıldığınızı gördüyseniz, sevgilinizin veya eşinizin size olan...
  4. Altın Bamya Ödül Töreni....

Altın Bamya Ödül Töreni....

“Altın Bamya”, Türkiye sinemasında, erkek egemen bakışın ağırlığına, kadınlara dair alanların daraltılmasına, kadınlara dair oluşan yanlış mitlerin, algıların, cinsiyetçi bakışın yeniden üretilip temsil edilmesine ve bu ayrımcılığın kanıksanır kılınmasına bir eleştiri, bir karşı duruş, bir söz söyleme isteğiyle ortaya çıktı. “Altın Bamya” ön jürisi, 2008 yılında vizyona giren yerli sinema...
  5. ..yemin töreni..

..yemin töreni..

hpg yemin töreni 2010 yemin törenine kimler gidebilir hpg töreni 2011 ısparta 2011 meleklerim sizlere bişey danışmak istiyorum....benim askerdeki sevgilimin 1 ay yada 15 gün sonra falan yemin töreni olucakmış..ıspartada askerliği..bende kocaelideyim..benimde gelmemi istiyor yemin törenine..bende istiyorum ama bilmiyorum gitmem doğru olurmu?? ailesi beni biliyor ama henüz ailesiyle...

Sayfayı Paylaş