gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

2011 Polislik Sınavı Ne Zaman

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

polislik sınavı 2011 2011 polislik sınavı ne zaman 2011 Polislik Sınavı Ne Zaman, 2011 PMYO Tarihi, Polislik Sınavı hangi tarihte yapılacak Arkadaşlar polis olmak en büyük hayalim, babamın izinden gidip bende polis olmak istiyorum, polislik sınavı hakkında bilgi verir misiniz?

Polis olabilmek için önce YGS Yükseköğretime Geçiş Sınavı 2011'e girilmesi gerekmektedir. Bu sınav 3 Mart 2011 tarihinde yapılacaktır.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Polis Akademisi, Polis Meslek Yüksekokulları Öğrenci Adaylığı Sınavı 2011 PMYO 3 Temmuz 2011'de yapılacak.
    Sınava Başvurular 09 Mayıs- 07 Haziran 2011 tarihleri arasında yapılabilecek. Polis Akademilerinde başvuruların yapılacağı 2011 PMYO sınav ücreti 40 TL olarak belirlendi.

2011 Polislik Sınavı Ne Zaman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 Polislik Sınavları

2011 Polislik Sınavları

polis sınavları 2011 polislik sınavları 2011 polislik ösym sınavı ösym pmyo 2011 polislik sınav tarihlerini sınava girmek isteyen tüm adaylar için paylaşır, şimdiden sınva girecek adaylara başarılar diliyorum. ÖSYM Başkanlığı 2011 yılında yapacağı sınavlara ait takvimimde PMYO sınavı her sene olduğu gibi bu sene de takvimde yer almıyor. PMYO sınavı ÖSYM’nin takvimine her sene sonradan ilave...
  2. Polislik sınavında çıkmış sorular

Polislik sınavında çıkmış sorular

Arkadaşlarım Polislik sınavına gireceğim 2012 yılı için, şimdiden çalışmanın zamanı geldi diye düşünüyorum. Zaten boşumda. Acaba geçtiğimiz sene 2010 da olabilir bana çıkmış soruları ve cevap anahtarını vermeniz mümkün mü ? Sağolun.
  3. 2010 2011 Polislik sınavında çıkmış sorular ve cevap anahtarları

2010 2011 Polislik sınavında çıkmış sorular ve cevap anahtarları

Meleklerim selamlar, bir misafirimiz bize polislik sınavlarına gireceğini ve bu sınavda çıkmış sorulara ihtiyaç olduğunu söylemiş ve bizde Buradaki konudan ona gereken bilgileri vermiştik. Bu sınavda çıkan sorulara ulaşabilirsiniz pdf olarak ekledik sizler için BURADAN indirebilirsiniz.
  4. 11 Aralık 2011 AİO sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

11 Aralık 2011 AİO sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

Merhaba arkadaşlar 11 Aralık 2011 AİO sınav sonuçları ne zaman açıklanacak ? Bu konuyla alakalı bilgi aradım ama bulamadım. Daha bir sonuç yok bilginiz var mı ?
  5. 2011 yurtdışı öğretmenlik sınavı ne zaman

2011 yurtdışı öğretmenlik sınavı ne zaman

2011 yurtdışı öğretmenlik sınavı ne zaman bu sınavın tarihini bilen var mı lütfen bana bu konuda bilgi verin kızlar!

Sayfayı Paylaş