gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

2011 Polislik Sınavları

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

polis sınavları 2011 polislik sınavları 2011 polislik ösym sınavı ösym pmyo 2011 polislik sınav tarihlerini sınava girmek isteyen tüm adaylar için paylaşır, şimdiden sınva girecek adaylara başarılar diliyorum. [​IMG]
    ÖSYM Başkanlığı 2011 yılında yapacağı sınavlara ait takvimimde PMYO sınavı her sene olduğu gibi bu sene de takvimde yer almıyor. PMYO sınavı ÖSYM’nin takvimine her sene sonradan ilave edilmektedir. Bunun sebebi Polis Akademisi Başkanlığı ile ÖSYM arasında protokollerin gecikmesi olabilir. Sınav takviminde PMYO sınavının gözükmemesi bu sınavın ÖSYM tarafından yapılmayacağı anlamına gelmemektedir.

Polis Akademisi, Polis Meslek Yüksekokulları Öğrenci Adaylığı Sınavı 2011 PMYO 3 Temmuz 2011′de yapılacak

2011 Polislik Sınavları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 Polislik Sınavı Ne Zaman

2011 Polislik Sınavı Ne Zaman

polislik sınavı 2011 2011 polislik sınavı ne zaman 2011 Polislik Sınavı Ne Zaman, 2011 PMYO Tarihi, Polislik Sınavı hangi tarihte yapılacak Arkadaşlar polis olmak en büyük hayalim, babamın izinden gidip bende polis olmak istiyorum, polislik sınavı hakkında bilgi verir misiniz? Polis olabilmek için önce YGS Yükseköğretime Geçiş Sınavı 2011'e girilmesi gerekmektedir. Bu sınav 3 Mart 2011...
  2. Polislik sınavında çıkmış sorular

Polislik sınavında çıkmış sorular

Arkadaşlarım Polislik sınavına gireceğim 2012 yılı için, şimdiden çalışmanın zamanı geldi diye düşünüyorum. Zaten boşumda. Acaba geçtiğimiz sene 2010 da olabilir bana çıkmış soruları ve cevap anahtarını vermeniz mümkün mü ? Sağolun.
  3. 2010 2011 Polislik sınavında çıkmış sorular ve cevap anahtarları

2010 2011 Polislik sınavında çıkmış sorular ve cevap anahtarları

Meleklerim selamlar, bir misafirimiz bize polislik sınavlarına gireceğini ve bu sınavda çıkmış sorulara ihtiyaç olduğunu söylemiş ve bizde Buradaki konudan ona gereken bilgileri vermiştik. Bu sınavda çıkan sorulara ulaşabilirsiniz pdf olarak ekledik sizler için BURADAN indirebilirsiniz.
  4. 2012 polislik sınavı başvuru hakkında bilgi

2012 polislik sınavı başvuru hakkında bilgi

2012 polislik sınavı başvuru hakkında bilgi rica ediyorum sizden şimdi . pmyo yu kzanmam halınde kayıt ıcın ıstenılen belgelerde dıplomanın aslı ıstenılecektır dıyor. benım dıplomamın aslı unıversıtede oldugu ıcın nasıl kayıt yaptırcaz.
  5. polislik sınavı için

polislik sınavı için

arkadaşlar ben 11.sınıfa gidiyorum ve eşit ağırlıktayım matematiğim ve geometrim biraz zayıf ama sözelim iyidir sizce polislik sınavını kazanabilmem için ne kadar yapmam lazım yani mat geo edebiyat ve diğer derslerden lütfen yardım kazanamazsam çok üzülcem ve bunalımdayım mat ve geometrim zayıf olduğu için yardım lütfenn

Sayfayı Paylaş