gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

2011 PullBear Çizme Modelleri

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Malum kış geldi gözümüz vitrinlerde değişik çizmeler arıyor...Ünlü ayakkabı markası PullBear'de 2011 kış sezonu için hazırladığı çizme modellerini beğenimize sunuyor kızlar :tik: [​IMG]

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    sade ve hoslar emeğine sağlık..

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Enee siyahı benim eski çizmem :DÇok dadluydu çok ahh ahh.

2011 PullBear Çizme Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çizme modelleri 2011

Çizme modelleri 2011

çizme modelleri 2011 2011 çizme modelleri dolgu topuk dolgu topuk spor Evet hanımlar 2011 çizme modelleri ve tasarımları belli olmaya başladı.Oldukça sıradışı modeller sunan tasarımcıları yeni sezon çizme modellerinde özellikle toka gibi detaylara fazla yer verdikleri gözümden kaçmıyor.Çizme boylarının ve topuklarının yüksekliğinin yanısıra triko gibi detaylarada yer veren tasarımcıların...
  2. 2011 Kürklü Çizme Modelleri

2011 Kürklü Çizme Modelleri

kürklü çizme kürklü çizmeler çizme modelleri 2011 fiyatları 2011 modelleri ve fiyatları Kürklü çizmelerin soğuklarda çok sıcak tutacağına eminim ama hiç benim tarzım değil o yüzden ben pek beğenmedim melekler bakalım sizler ne düşüneceksiniz :tik:
  3. 2011 kışına özel çizme modelleri

2011 kışına özel çizme modelleri

siyah çizme modelleri 2011 Oh beee nihayet kış geldi çattı ayacıklarımız üşümeye başladı. Şimdi hep birlikte hem modayı yakından takip ediyoruz hemde ayaklarımızın üşümemesi için ve güzel görünmesi için ne yapıyoruz tabiki çizmeleri almaya başlıyoruz. Ayakkabı modellerinin hemen altına dileyen meleklerimiz için internet üzerinden bu eklediğimiz model ve modellere benzer ayakkabıları satın...
  4. 2011 Dizüstü Çizme Modelleri

2011 Dizüstü Çizme Modelleri

leoparlı çizme Geçen sene olduğu gibi bu senede uzun çizmeler özellikle diz üstü çizme modelleri oldukça revaçta...Tayt ve mini eteklerle kullanılan diz üstü çizme modellerinde kahve, siyah ve leopar desenler karşımıza çıkıyor kızlar... Beğeniceğinizi umduğum diz üstü çizme modelleri karşınızda melekler :tik:
  5. 2011 Elle Yazlık Çizme Modelleri

2011 Elle Yazlık Çizme Modelleri

yazlık çizme modelleri 2011 yazlık çizme elle, 2011, ayakkabı, çizme, yazlık çizme, modelleri hakkında bilgiler Kızlar çizmeler artık sadece kışın giyilmeyecek...Ayakkabının öncü markalarından Elle'nin 2011 yazı için hazırladığı yazlık çizme modelleri bu yaza damgasını vuracak cinsten...

Sayfayı Paylaş