gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

2011 Roman Palto Modelleri

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

palto modelleri 2011 palto modelleri roman 2011 romanlar romanları 2011 yılına Roman'dan muhteşem paltolar...Bayanların en cok ziyaret edilen listesinde bulunan Roman bu senede paltolarıyla göz dolduruyor meleklerim.Sizlere bu seneki palto koleksiyonunu taktim ediyorum:tik:

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bu yıl kürk oldukça moda :) Bunlarda bir harika :D:D

3. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    çok şık:sigara:

4. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    teşekkürler hepside çok şık

2011 Roman Palto Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 Militer Paltoları

2011 Militer Paltoları

Son zamanların yükselen markalarından olan Milter,2011 kışında paltolarıyla dikkat çekiyor.Özellikle askeri üniformalarıyla 2011e damga vuracak gibi duruyor.İri ve altın düğmeleriyle,belinizi saran ince kemerleriyle,klasik tarz ceket ve palto modelleriyle fark yaratın.
  2. Renkli Palto Modelleri

Renkli Palto Modelleri

Sade bir kıyafet bile giymiş olsanız üstünüze giyeneceğiniz paltonuz ile kendinize renkli bir hava katabilirsiniz.Helede paltolarınız oldukça renkli ise şıklığıza diyecek yoktur:) Bu modellerde ise canlı renkler kullanılmış olup beğenenlerini bekliyor.Değişik bir tasarım ile sizleri başbaşa bırakıyorum...
  3. Roman abiye elbise modelleri 2011

Roman abiye elbise modelleri 2011

roman abiye 2011 2011 roman elbise modelleri, roman abiye, roman abiye 2011, roman abiye modelleri, roman abiye elbise modelleri 2011, roman abiye elbise, roman abiye elbiseler, roman abiye modelleri 2011, roman abiye kıyafetler, roman elbise modelleri, roman elbise 2011, roman elbise modelleri 2011 Roman, giyim kuşamda her daim kaliteli, her daim şık olmasıyla herkesin kalbini her sezon...
  4. Roman 2011 Mezuniyet Elbise Modelleri

Roman 2011 Mezuniyet Elbise Modelleri

roman 2011 elbise modelleri roman abiye modelleri 2011 elbise abiye Roman, 2011, mezuniyet, elbise, modelleri, koleksiyonu hakkında detaylı bilgiler Ünlü marka Roman'ın 2011 mezuniyet dönemi için hazırladığı Mezuniyet elbiseleri huzurlarınızda melekler
  5. Rengarenk palto modelleri 2012

Rengarenk palto modelleri 2012

Kış aylarında en büyük yardımcılarımızdan olan paltolar, bizleri soğuk havanın etkisinden kurtarmasının yanında, görsel anlamda da büyük kazanç sağlarlar. Genel olarak kış aylarına uygun olarak daha koyu renkler ile üretilen paltolar, 2012 yılına özel olarak daha canlı renkler ile ortaya çıkartılıyor. Yerli ve yabancı markalar tarafından oluşturulan rengarenk palto modellerini sizler için bir...

Sayfayı Paylaş