gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2011 SBS Sonuçları Açıklanıyor!

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2011, sbs, sonuçları, açıklanıyor, 7. sınıf, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,

İlköğretim 7. sınıf öğrencileri için son kez düzenlenen Seviye Belirleme Sınavı (SBS) sonuçları bugün açıklanacak.

SBS, 5 Haziran 2011 tarihinde 1 milyon 97 bin 503 ilköğretim 7. sınıf öğrencisinin katılımıyla yapılmıştı. Öğrencilere sınav sonuç belgesi posta yoluyla gönderilmeyecek.

Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı'na (PYBS) başvuran ilköğretim 7. sınıf öğrencileri ayrı bir sınava girmediği için bu adayların PYBS sonuçları ise girdikleri SBS sonucuna göre hesaplanacak.

7.SINIF SBS SONUÇLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

2011 SBS Sonuçları Açıklanıyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SBS sonuçları açıklandı

SBS sonuçları açıklandı

İlköğretim 6 ve 7. sınıf öğrencileri için bu sene ilk kez yapılan Seviye Belirleme Sınavı'nın (SBS) sonuçları açıklandı. Öğrenciler sınav sonuçlarını Milli Eğitim Bakanlığının MEB internet adresinden T.C kimlik numaralarını girerek öğrenebilecek. Öğrencilerin adreslerine sınav sonuçlarına ilişkin bir belge gönderilmeyecek. Öğrenciler sonuç ekranından puanların hesaplanışını, sınıf...
  2. 2011 SBS 7.sınıf sonuçları 2011

2011 SBS 7.sınıf sonuçları 2011

SBC 7. sınıç snuçları bu sonuçları tam olarak nereden öğrenebiliyorum sağolun. Emre baybıyık
  3. 2012 DGS sonuçları ne zaman açıklanıyor

2012 DGS sonuçları ne zaman açıklanıyor

Arkadaşlarım 2012 yılı dikey geçiş sınavına girdim de bu dgs ne zaman açıklanacak bekliyorum hiç bir haber yok bilgisi olan yok mu ?
  4. 2013 SBS Sonuçları Tıkla Öğren!

2013 SBS Sonuçları Tıkla Öğren!

2013 sbs sonuçları 2013 sbs ne zaman açıklanacak 2013 sbs açıklandı Ortaokul sekicinci sınıf öğrencilerinin 8 Haziran da girmiş oldukları sbs sınavının sonuçları 12 Temmuz 2013 Cuma günü açıklanıyor. Sınava giren öğrenci ve velilerin merakla beklediği sınav sonuçlarını merak edenler için gereken bilgileri ve sınav sonuç linkini sizler için paylaşıyoruz. Ortaokul 8.sınıf öğrencilerinin 8...
  5. 2013 SBS Sonuçları Bu Gece Açıklanıyor! Tıklayın Öğrenin!

2013 SBS Sonuçları Bu Gece Açıklanıyor! Tıklayın Öğrenin!

2013 sbs sonuçları sbs 2013 sbs sonuçları 2013 Sevgili melekler, öğrencilerin merakla bekledikleri 2013 SBS sonuçları bu gece açıklanıyor. MEB'nin yaptığı son açıklamaya göre 2013 SBS sonuçları bu gece 00:00 itibarıyla açıklanacak. SBS Sonuçları Milli Eğitim Bakanlığı'nın resmi sitesi http://www.meb.gov.tr ve http://oges.meb.gov.tr/ adreslerinde öğrenilebilecek. Bakanlık, aynı gün...

Sayfayı Paylaş