gebe
  1. hülya18

hülya18 Forum Okuru

2011 senesinde saçlarda doğallık moda kızlar!

Konu, 'Moda Güncel' kısmında hülya18 tarafından paylaşıldı.

2011 saç modelleri,2011 saç şekilleri,2011 saç modası,2011 doğal saçlar,2011 doğal saç modası [​IMG] [​IMG]

Young bride bunu beğendi.
2011 senesinde saçlarda doğallık moda kızlar! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu senenin kışş saç modasıı

bu senenin kışş saç modasıı

bu senenin saç modası bu senenin moda sacları saç modelleri :melek: Katlı kesimler bu senenin modası. Kullandığınız kesime birkaç kat ekleterek daha modern gözükebilir, saçlarınıza hacimli bir görüntü verebilirsiniz. Saçlarınızı kısaltmak istemiyorsanız da katlı kesim sizin için çok uygun. Eğer saçlarınız dalgalıysa uzun, gittikçe artan katları tercih edin. Saç teliniz çok ince ise kulak...
  2. Senenin Moda Rengi | Fuşya

Senenin Moda Rengi | Fuşya

senenin moda rengi fuşya
  3. Senenin Moda rengi Fuşya...

Senenin Moda rengi Fuşya...

bu senenin moda rengi bu senenin moda renkleri rengi fuşya fuşya ayakkabı ayakkabı modelleri Bu senenin modası fuşya ben bayılıyorum bu renge Meleklerim... :) Siyah ve fuşyanın uyumuda çok güzel degilmi :tik: buyrun meleklerim...
  4. 2010 senesinin en moda rengi gri

2010 senesinin en moda rengi gri

bu senenin moda renkleri 2010 senesinin moda rengi 2010 senesinin renkleri bu senenin rengi 2010 yılına şöyle genel olarak baktığımızda en fazla hakim olan rengin gri olduğunu görüyorum.Gri renk en fazla örgü işleri hırka ve ceket modellerinde karşımıza çıkacak. Şimdiden mağazalarda bir çok modele rengini veren gri2010 da hakimiyetini diğer renklere pek bırakmıyacağa benziyor
  5. 2011 Yılının Moda Saç Renkleri

2011 Yılının Moda Saç Renkleri

saç renkleri saç renkleri 2011 2011 moda ivana sert rengi moda saç renkleri, 2011 modası, hangi renkler, tonlar, nelerdir, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Her yıl da olduğu gibi bu sene de saç renginin modası var.Ama en güzeli tenimize ve yüzümüze giden doğru rengi bulabilmek.. Biz yine de bu senenin revaçta olan renklerine şöyle bir göz atalım......

Sayfayı Paylaş