gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

2011 Sezon Gelinlerine Özel Gelinlikler

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

gelinlik, modelleri, yeni sezon, 2011 gelinlikleri, en yeni gelinlik modellerini buradan bulabilirsiniz
    2011 yılı içerisinde evlenecek bayanlar sizler için en moda ve çağdaş gelinlik modellerini sunuyorum. Abartıdan uzak şıklığa yakın :)

bayıldım bu modele üst kısmı benim beğendiğim modeli andırıyor..

2011 Sezon Gelinlerine Özel Gelinlikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gelinlere özel takı setleri

Gelinlere özel takı setleri

22 ayar takı setleri 22 ayar takı seti taki setleri seti fiyatları set takılar Önceleri genelde gelin olacaklar ya resim çekilirken sdütyoda o anlık takılarını takar ve takı takma merasimine kadar yine çıkarır verirdi büyüklerine sebebi özellikle resimde görünsün şık dursun diye Ama günümüzdeki gelin adayları daha çok sadelikten yana diye düşünüyorum 22 ayar altın bile takmaktan kaçınan...
  2. Gelinlere Özel Takılar

Gelinlere Özel Takılar

Kızlar gelinliğiniz kadar taktığınız takı da çok önemlidir.. Sizi farklı ve parlak gösterir. Takınızın güzel olmasını ister miydiniz? O zaman bir de bu konuya bakın,fikir edinmiş olursunuz. Pırıl pırıl parlıyorlar ben hayran kaldım yupis
  3. 2011 gelinlerine özel  ayakkabılar

2011 gelinlerine özel ayakkabılar

gelinlere özel ayakkabı Düğün hazırlıkları yapan müstakbel gelin adayları için 2011 yılının en güzel beyaz ve farklı tonlardaki aykabbılarını sizler için seçtim.Gelinlikten sonra en önemli seçimdir ayakkabı ,gelinin ayağında şık ve zarif durması kadar rahat olmasıda önemlidir.Ve işte sizler için seçtiğim sade ama şık ayakkabılar. :hıms:umarım bir gün giymek banada...
  4. YolanCris 2011 Sezon Gelinliklerine Bakmalısız

YolanCris 2011 Sezon Gelinliklerine Bakmalısız

YolanCris 2011 Sezon Gelinlikleri, YolanCris 2011 Sezon Gelinlik modelleri, 2011 gelinlik modelleri, gelinlik, en yeni gelinlikler Hanımlar tamam çoğu insan kabarık modeller ister ama bunlarda harika.. bir bakmanızı öneririm.. Ayy tamam ya ne kızıyorsun illa boleramı olsun tamam canım ondanda koyarız:D
  5. Mini Gelinlere Gelinlikler

Mini Gelinlere Gelinlikler

gelinlik, modelleri, çeşitleri, düğünde giyilecek, çocuklara gelinlik modelleri buradan bulabilirsiniz Hanımlar Dün gelinlik bakmak için Yonja moda evine gittim.. Allahım onlarda ne bu küçük hanımefendilere göre olan mini mini gelinliklere bayıldım:) Sizlerde bakın hanımlar ..

Sayfayı Paylaş