gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

2011 SsangYong Super Rexton

Konu, 'Araba Resimlerimiz' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ssangyong 2011 modelleri ssangyong 2011 rexton jeep jeep Jeep türü arabalar benim çok hoşuma gidiyor.Genişliği,heybeti ve rahatlığı açısından diğer arabalara her zaman tercih etmişimdir.Bu modeli şahsen bilmiyorum ama görünüşte oldukça şık bir model.Sizlere 2011 Ssangyong süper rexton modelini ve teknik bilgilerini sunuyorum [​IMG]
    Güney Koreli SsangYong, yenilediği en büyük SUV modeli Rexton ile Paris’e hazırlanıyor.

İsmi Rexton iken yenilenmesi ile beraber Super Rexton adını alan model, yine en büyük iddiasını Mercedes tarafından sağlanan motoru ile taşıyor.

Yeni SsangYong Super Rexton’da yenilenen ön panjur, stop lambaları, jantlar göze çarpıyor. İç mekanda artık daha sesiz olduğu iddia edilen araçta daha kaliteli melzeme kullanıldığı belirtiliyor.

2.7 litrelik dizel motor ile 165 ve 186 beygir gücündeki iki farklı seçenek ile satışa sunulacak. Yeni Rexton, bu iki farklı motor tipinde karma olarak 8 – 9 litre/100 km yakıt tüketiyor.

2011 SsangYong Super Rexton konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Super Mario :)

Super Mario :)

Hadi biraz nostalji yapalım ya :D http://www.gamershood.biz/cicurateLINK/supermarioflash_320240.swf
  2. SuPeR NiCKLeR

SuPeR NiCKLeR

hazır flaş nikler flaş nikler nickler hazır nickler flash SuPeR NiCKLeR KéNdiNzi PaHaLı ZaNNéTMéin HéPNZN !NdRMli qüNLéRni ßiliOrm Hayat Yollardan Çizilmi$ oLsa BiLé Yollardan Birini SéçéCékSin Séçtiğin Yolda öLüm BiLé oLsa Sélam Vérip GéÇéCékSin.. Bu Cinayet Günahın Günahın En Has HaLi ihaNeT ! Hakkımı Ver GiDeyim Adalet!!. Yéni Bir Sayfa Açtım KénDiMé içinDé SéN Yoksun.....
  3. super imzalar

super imzalar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. `Super Junior´

`Super Junior´

eunhyuk hakkında bilinmeyenler suju üyeleri super junior üyeleri hakkında bilinmeyenler super junior bilgi Super Junior, genellikle SJ ya da SUJU olarak da adlandırılan Güney Kore SM Entertainment Şirketi'nin 2005 yılında oluşturduğu 13 erkek üyeden meydana gelen bir gruptur. Bu 13 üyeler yaş sıralamasına göre ; Leeteuk ( Lider ), Heechul, Yesung, Kang-in, Shindong, Sungmin, Eunhyuk,...
  5. Super Junior Sungmin resimleri

Super Junior Sungmin resimleri

Super Junior Sungmin resimleri Sungmin fotoğrafları Merhabha Sevgili Melek'ler ve Super Junior Sungmin hayranı olan siz sevgili misafiler, sizler için bu sayfamızda Super Junior Sungmin resimlerine yer veriyoruz.

Sayfayı Paylaş