gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

2011 Stradivarius Şubat Koleksiyonu

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

2011 yılının en soğuk aylarına kendini hazırlayan Stradivarus ,şubat ayı koleksiyonu ile karşımıza çıkıyor.Tasarımında daha çok soğuğa inat baharlık kıyafetler bulunuyor. Kırmızının ve kahvenin tonlarıyla buluşan bu tasarıma bir göz atalım Meleklerim...

Kendinizi bahara hazırlayın Melek'ler...

2011 Stradivarius Şubat Koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Stradivarius 2011 Kış Koleksiyonu

Stradivarius 2011 Kış Koleksiyonu

stradivarius 2011 stradivarius 2011 kış koleksiyonu Stradivarius'un bu seneki kış koleksiyonu özellikle kışın sevdiğimin bu kahverengi tonlarıyla süperde olmuş,sizlere bu koleksiyonu sunuyorum meleklerim:tik:
  2. Meleklere Özel Stradivarius 2011 Kış koleksiyonu

Meleklere Özel Stradivarius 2011 Kış koleksiyonu

Stradivarius 2011 Kış Koleksiyonunda; uzun hırkalar, diz üstü çizmeler, diz üstü çoraplar, ince kemerler, kürkler kullanılmış. Renk olarak ise camel’ın her tonuna yer verilmiş.Leopar ve yatay çizgili tuniklerde koleksiyonda yer alan detaylar arasında.Ben bunları çok beğendim bakalım sizler beğenecekmisiniz?
  3. Stradivarius 2011 Yaz Tropical Koleksiyonu

Stradivarius 2011 Yaz Tropical Koleksiyonu

Stradivarius 2011 yaz koleksiyonunu sırf turuncu üzerine kurmuş meleklerim turuncu moda dedik tamam ama herşeyde turuncu kullanılmış hatta ayakkabısından tut pantolonuna kadar.. Bende bizim evlisi, hamişi, bekarı, nişanlısı, tüm melekler bunları görmeli dedim ve koştum size geldim turuncu elbiselerimle.. çok güzel bence.. buna bayılıverdim :)
  4. Stradivarius İlkbahar Koleksiyonu

Stradivarius İlkbahar Koleksiyonu

Stradivarius İlkbahar Koleksiyonu modelleri paylaşırsanız çok seviriz
  5. 2012 Stradivarius İlkbahar Koleksiyonu

2012 Stradivarius İlkbahar Koleksiyonu

Stradivarius İlkbahar Yaz Koleksiyonu Stradivarius 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Şıklığına ve zevkine güvenen meleklerimiz, 2012 Stradivarius İlkbahar koleksiyonundan seçtiğimiz modelleri öneriyoruz melekler :) İnceleyin ve alışverişe öyle çıkın .. :tik:

Sayfayı Paylaş