gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

2011 Subat Anneleri bebislerimize neler aldik?

Konu, 'Şubat Ayı Anneleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

şubat anneleri 2011 şubat anneleri 2011 temmuz Yeni bir topicle karsinizdayiz efem :) Daha bebeklerimizin dogmasina birazcik var ama yinede ufak tefek alisveris yapanlar oldu sanirim, aldigimiz seylerin (üst bas, mobilya vs.) fotolarini ekleyelim diyorum bide büyükanneler cok cici seyler örüyo onlarida ekleyelim.
    Ayrica mobilya bebek arabasi oto koltugu vs hakkinda bilgi alisverisinde bulunuruz ne dersiniz?

Fotolari nasil ekleyeceginiz bu linkde detayli olarak anlatiliyo

http://www.meleklermekani.com/uye-yardim-bolumu/109816-imageshack-tan-resim-nasil-eklenir.html

Son düzenleme: 7 Eylül 2010
  2. eminegelin

eminegelin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    ayyyy cok güzel bi topic... fotolari ceker cekmez burdayim :)

3. berranur

berranur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel olmuş aklımdaydı benmde çok ii etmişsin carizmacım dediğin gibi doğumlarına birazzz:D var ama olsun cinsiyetlerini bi gösterseydi bizim yaramazlar ama keyif yapıyolar neyse öğrenicez elbet:)ozaman artık daha rahat bişiler alırız ben alışveriş işini 6.aydan sonra düşünüyorum Allah nasip ederse ama ufak tefek şeyler aldığımda eklicem teyzeleride görsün

4. berranur

berranur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    48
    Ödül Puanları:
    0

kızlar dayanamayıp aldığım ilk ciciler ama bidaha bebek mağaasına girmicem çünkü insan kendini kaybediyo önce bi cinsiyeti öğreneyim:D bide biraz daha büyüsün miniğim sonra alıcam inş bunlar ilkleri

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 8 Eylül 2010
  5. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    ay ne tatli rabbim güle güle giydirmeyi giyinmeyi nasip etsin insallah

6. berranur

berranur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    saol cnm bnm yaa inşallah hayırlı güzel günlerdebebeişlrimizin üstünde görelim inşş
    daha güzelleri sizlerin olsun cnm

7. eminegelin

eminegelin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    ay cok $irin.... güle güle giysin insallah :)

8. berranur

berranur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    hadi sizlerde ekleyin görelim minik cicileri ama

9. berranur

berranur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    teşkürler cnm inş sağlıkla doğsuunlar hepsiii :)

10. eminegelin

eminegelin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    ben aksam bi cekeyimde yarin insallah bikac tane eklerim :)

11. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    ben daha bi don bile almadim :D annem biseyler aldi eve getirmedim daha olmadi onu ceker eklerim haftaya kontrolüm var belki cinsiyette belli olunca ufak tefek seyler alinir, benim esim mobilyasini alalim diyo hani reserve ederiz doguma yakin eve getiriz diyo daha ikna olmadim bakalim, halledebilirsem trden siparis edecem odasini orda cesit cok fazla bide yataklar sallaniyo oda cok kullanisli

12. meral_demirezen

meral_demirezen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  13. eminegelin

eminegelin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    kiz alamadan nasil durabiliyorsun :) ben bi parca bi parca derkene bi sürü oldu :)
    canim o trdeki yataklardan aynilari burdada var, hemide baya uygun, ben daha karar veremedim yaaa... ablam zaten be$ik vercek o sallaniyor... yatagi normal alim diye düsünüyorum ama... bilmiyorum iste :) yatagi 11-12 ayda alcam.

ayyy pembis pembis tam benim dünyam. cok tatliymis... ben odayi beyaz düsünüyorum...

14. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    ay cok tatli vallaaa, aa ne güzel elinden geliyo ekle valla ben dogum iznine cikinca yapmaya calisirim bende altin yatigni battaniyesini yaparim

15. eminegelin

eminegelin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    hediyemi, o daha iyimis :)
    bizim burlarda cok satan, hemde gecen birine sordum, yorgan yastik falan hepsini set olarak satiyor, cokda uygundu fiyati... bi ara gidip detayli ögrencem bakalim :)
    Ayri besikler cok hosuma gidiyordu ama yinede almayi düsünmüyordum, ablamin ücüz olunca ben yatiramam , senin olsun dedi :)

2011 Subat Anneleri bebislerimize neler aldik? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BeBiSLeR...

BeBiSLeR...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. " yeni aldiklarim "

" yeni aldiklarim "

Kizlar aslinda pek yeni denilecek seyle rdegil bunlar, iki hafta önce almistim kendi kösemde yayinlamistim sizlerinin fikirlerini ögrenmek icin ama pek kimse bakmamis :( Bide burda sansimi deneyim dedim. Kuzenime hediye olarak aldigim ama benim hosuma gidiyor, sanirim vermicem :D:D Aldim ama pek hosuma gitmedi =) neyse kalsin lazim olur... Vazgecilmezim Cantam :D:D...
  3. 2011 Anneler Günü Ne Zaman?

2011 Anneler Günü Ne Zaman?

anneler günü ne zaman anneler gunu ne zaman günü 2011 2011 anneler günü, anneler günü nezaman, 2011 anneler günü, 2011 anneler günü nezaman, 8 mayıs 2011 anneler günü 2011 yılında anneler günü hangi gün kutlanacak bilmeyenler için hatırlatmak istedim melekler... 2011 Anneler Günü 8 Mayıs 2011 Pazar günü kutlanacak. Anneler gününün hangi güne denk geldiğini bulmak çok kolay aslında....
  4. 2011 Anneler Günü Mesajları

2011 Anneler Günü Mesajları

anne sözleri anneler günü 2011 anneler gunu 2011 günü mesajları sözleri anne mesajları, anneye mesaj, anneler günü mesajları, 2011 anneler günü,ne zaman,anneler günü tarihi,sözleri,anneler günü için güzel sözler Anaların hakkı aslında bir mesajla değil bin mesajla bile ödenmez arkadaşlar:) Öğrenci olabilirsiniz,uzakta ve gurbette oturuyor olabilirsiniz annenize atacağınız belki de bir...
  5. Aralık 2011 annelerı

Aralık 2011 annelerı

Merhaba sıtede ılk mesajım,cok heycanlıyım,11 haftalık hamıleyım ama kanamam oldugu ıcın 4 gundur yatıorum...bu donemde kanaması olan varmı?yardım edebılırmısınız?

Sayfayı Paylaş