gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

2011 Survivor Yarışmacıları

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

2011 survivor yarışmacıları survivor yarışmacıları 2011 Survivor Acun ılıcalı, Survivor 2011 ne zaman başlayacak, Survivor yarışmacıları, Survivor başvuru
    Selamlaaaaar survivorcular :D:D yakında bu yarışma başlayacak ve yarışmadaki kadrolara baktığımızda yine kıyametin kopacağını düşünüyorum. Zira yarışmaya katılan isimlerden bir tanesi var ki geyikleri şimdiden yapılmaya başlandı bile. Nihat Doğan :D:D:D

Acun Ilıcalı’nın hem yapımcı hem sunucu olarak imza attığı “Survivor” yeni bölümünde şöhretlerle halkı karşı karşıya getiriyor. Benim birincim belli arkadaşlarım tabiki Nihat Doğan :D:D

Issız adada halktan 7 kişiye karşı mücadele verecek 7 ünlü sonunda belirlendi: Özge Ulusoy, Nihat Doğan, Ebru Destan, Derya Büyükuncu, Zeynep Tunuslu, Asena ve Pascal Nouma...

Ünlüler kadrosu, önümüzdeki ay rakip takımla birlikte yarışmanın yapılacağı Dominik Cumhuriyeti’ne bağlı ıssız adaya doğru yola çıkacak.

Finalistler, iki ay sürecek yarışmada büyük ikramiyeyi kazanmak uğruna hem zorlu doğa koşulları hem de birbirleriyle mücadele edecek.

2. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    yok artık :D:D:D:D doğanizm felsefesinin derinlerine ineceğiz desenize :D:D:D:D

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    nihat doğandan ilginç bir açıklama daha....

"Anladığım kadarıyla yarışma adada geçiyor " hahaha hahaha hahaha

4. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    amanııın daha neler görücez:)nihat doğan dominik cumhuriyetnide karıştrp gelcek:)

5. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    adam gibi adam nihat doğan ahahhahahahahxD

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

nihat doğan gerçek bir anadolu çocuğu adada sıkıntı çekeceğini zannetmiyorum çünkü o zor şartları görmüş geçirmiş biri birinci olabilir tabii ünsüzler grubunu bilmiyoruz rakibi olabiliR

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bir SoN DAKİKA HABERİ NİHAT DOĞANI SOKAN AKREPİN BEYİN ÖLÜMÜ GERÇEKLEŞTİ:))

8. duygu demir

duygu demir Forum Okuru

seni seviyorum nihat

nihat doğan girdiği her yarışmayı kazandı ve bunuda kazanacaktır kalbimiz seninle

9. Kayıtsız üye

Kayıtsız üye Forum Okuru

nihat doğan ormandan kaçmış olmalı

ben nihat doğan ve tanerden nefret ediyorum tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş.pascal onlar yüzünden yarışmadan çıkıyor onlar gibi hayvan yok bu dünyada pascal ebru asena taçmin özge sizinleyim o salaklara günlerini gösterin

2011 Survivor Yarışmacıları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 Buzda Dans Yarışmacıları

2011 Buzda Dans Yarışmacıları

Buzda Dans yarışması yarışmacıları kim jüri üyeleri kim kim sunuyor hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Geçtiğimiz yıllarda Show Tv ekranlarında yayınlanan Buzda Dans yarışması bu defa TNT ekranlarında izleyici ile buluşacak melekler...Daha önce yayınlanan Buzda Dans yarışmasında Yasemin Hadivent, Zeynep Tokuş, Alp Kırşan gibi ünlü isimler katılmış ve Buzda Dans yarışmasını Zeynep...
  2. survivor 2012 yarışmacıları

survivor 2012 yarışmacıları

survivor 2012 yarışmacıları kimler resimleri yada haklarında bilgi var mı merak ettim ya:S
  3. Survivor Yarışmacıları Panama'ya Uçtu!

Survivor Yarışmacıları Panama'ya Uçtu!

Bu konu; Survivor Yarışmacıları Panama'ya Uçtu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, merakla beklenen Survivor 2013 yarışması için tüm yarışmacılar önceki sabah yola çıktı. Çok heyecanlı oldukları görülen yarışmacılar yola çıkmadan bakın neler söyledi.. Survivor yarışmasının üçüncüsü, pazar günü Star’da başlıyor. Ünlüler ve gönüllüler, önceki sabah Amsterdam üzerinden...
  4. Survivor Yarışmacıları Çamur İçinde!

Survivor Yarışmacıları Çamur İçinde!

Bu konu; Survivor Yarışmacıları Çamur İçinde haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, büyük heyecan Survivor 2013 dün gece Panama'nın İnci Adası'nda start aldı. Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın yaptığı programda bir diğer sunucu da Alp Kırşan olacak. Her sene zorluk çıtasını bir kademe daha yukarı taşıyan Acun Ilıcalı, dün gece yayınlanan bölümde ilk iki oyunda...
  5. Survivor 2013 Yarışmacılarında Değişim Başladı!

Survivor 2013 Yarışmacılarında Değişim Başladı!

Bu sayfa; Survivor 2013 Yarışmacılarında Değişim Başladı konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bu yıl Panama'da gerçekleşen Survivor 2013 yarışması ilginç ve heyecanlı bölümleriyle devam ediyor. Yavaş yavaş bölünmelerin başladığı iki adada da açlık ve hava koşulları sebebiyle yarışmacılarda da değişimler başladı. Yarışmanın ilk zamanları olmasına rağmen zayıflamaya ve...

Sayfayı Paylaş