gebe
  1. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113

2011 Tektaş Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında sılam_nisa tarafından paylaşıldı.

tektaş modelleri tek taş modelleri tektaş 2011 tektas Sevgili meleklerim,2011 yılında evlenmeye niyet ednleriniz varsa bir kolaylık yapalım dedim.Biz burada tektaşları beğenelim işin evlenme kısmı size kalsın olmamı :D:D Bu arada en sona kendi tektaşımı koydum.:D

Tek taşımı kendim aldım , tek başıma kendim taktım.Girmesinler havaya :eek:rkide::eek:rkide::eek:rkide:

[​IMG]Bu da benim ki :deli: (sadeliği severim:) )

2011 Tektaş Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Trend tektaş modelleri

Trend tektaş modelleri

tektaş modelleri Güzel melekler, İster tektaşımızı kendimiz alalım,ister sevdiğimiz alsın hepimiz tektaşa meraklıyız.Yılın trend tektaşlarını sizinle paylaşmak istiyorum.
  2. 2011 Model Amerikan Kapı Modelleri

2011 Model Amerikan Kapı Modelleri

kapı modelleri 2011 amerikan kapı modelleri 2011 amerikan Amerikan kapısı modellerini görmek isteyen ve bir arayış içinde olan meleklerimiz için mobideko.com sitesi bu tür kapıları araştırmış. Amerikan Kapı Modelleri 2011 Ayrıntılı Bilgi için TIKLAYINIZ
  3. 2011-2012 Panço Modelleri

2011-2012 Panço Modelleri

2011-2012, kış sezonu, panço modelleri, resimleri, trendleri, modası, ile ilgili bilgiler burada melekler Panço pek çok melek tarafından tercih edilen ,kullanımı kolay bir üst giysisi melekler.. Kışın sıcak tutmasının yanında insana hareket özgürlüğü vermesi de,melekler için tercih sebebi olabiliyor. 2011-2012 kış sezonunda nasıl pançoların moda olacağını merak ediyorsanız,sizler için...
  4. 2014 Tektaş Alyans Modelleri

2014 Tektaş Alyans Modelleri

tektaş yüzük modelleri, tektaş pırlanta yüzük modelleri, tektaş modelleri 2014 Biz bayanların bir nevi adı çıkmış herşeyin fazlasını yada aşırısını istiyoruz diye olurmu öyle şey bakın birkaç taş demiyoruz sadece tektaş istiyoruz diyoruz:D:D Değil mi ama:D Evlilik hazırlığında bulunan çiftler, eşine anlamlı ve değerli bir hediye almayı düşünen eşler bu haberimiz sizleri yakından...
  5. Zen Pırlanta Tektaş Yüzük Modelleri 2016

Zen Pırlanta Tektaş Yüzük Modelleri 2016

Özel günlerin simgesi haline gelen tek taş yüzük modelleri piyasa da farklı altın marka ve firmaların koleksiyonların da değişik fiyat aralıkları ve modeller ile yer alarak bayanların kalbini feth etmeye devam ediyor. Özellikle erkekler eşlerine ve sevdiklerine özel günler de hediye alırken ne alacakları konusun da sıkıntı yaşıyorlar. Tek taş pırlanta yüzük modelleri bu sıkıntıyı ortadan...

Sayfayı Paylaş