gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

2011 Tessettür Giyim Modelleri

Konu, 'Tesettür Modası' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

2011 tesettür, giyim, modelleri, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar.

Bayan elbisesi, hanımların alışveriş alışkanlıklarının başında gelir. Pardesü, eşarp ile de şıklıklarını tamamlamış olurlar. Şifon kumaş elbiseler, farklı tunik modelleri, bayan kap modelleri sizler için sunuyoruz melekler.

asiruki bunu beğendi.
  2. ayşegüüll

ayşegüüll Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    423
    Ödül Puanları:
    83
    ayyy bayıldım tam benim tarzım kuzum emeğine sağlık

3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    beğenmene sevindim tatlımm :D:D

2011 Tessettür Giyim Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Victoria's Secret 2011 Rahat Giyim

Victoria's Secret 2011 Rahat Giyim

Victoria's Secret 2011 Birbirinden güzel cicilerini sizlere sunuyorum Melekler .. Ben bayıldım zor ayılttılar hahaha :) Baştan söleyim göz koymayın o benim :)
  2. Aydan giyim 2011

Aydan giyim 2011

aydan giyim aydan giyim 2011 2011 yaz ilkbahar yaz iclal aydan giyim 2011, yaz, ilkbahar yaz, yeni sezon, abiye ve diğer bütün trendler modeller burada arkadaşlar. Tesettürlü Melek'lerimiz için, Aydan giyimi'in 2011 yeni sezon kıyafetlerini, bu yazımızda sunuyoruz arkadaşlar:)
  3. 2011 Kayra Giyim

2011 Kayra Giyim

kayra giyim kayra giyim 2011 2011 yaz yaz pardesü modelleri elbise modelleri kayra giyim 2011, yaz, elbise modelleri, pardesü modelleri, trendleri burada arkadaşlar. Tesettürlü Melek'lerimiz için, yılın tesettür modasını Kayra Giyim kalitesi adı altında sunuyoruz arkadaşlar:)
  4. Dicle Giyim 2011

Dicle Giyim 2011

dicle giyim 2011 dicle giyim 2011, yaz, abiye modelleri, modelleri, etek modelleri, pardesü modelleri ve yılın tüm trendleri burada arkadaşlar. Tesettürlü hanımlara özel kombinler tasarlayan Dicle Giyim'in 2011 trendlerini sizler için bu yazımızda paylaşıyoruz Melek'ler.
  5. Rabia Z. Tesettür Giyim Modelleri 2011

Rabia Z. Tesettür Giyim Modelleri 2011

Tesettür Giyimin Ünlü Modacısı Rabia Zargarpur Ünlü Modacı Rabia Z,Dubai Moda haftasında isminde oldukça söz ettirdi… Rabia Zargarpur, bir moda tasarımcısı, bir Müslüman, bir kadın ve bir anne ve sonunda ve ticaret alanında dünyanın moda endüstrisi alanında bir numara. Tasarımcı,giyim modelleri ile dünya çapında beğeni toplamaya devam ediyor. Rabia Zargarpur 2011 Tesettür Giyim Modelleri

Sayfayı Paylaş