gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

2011 Tommy Hilfiger Hırka Modelleri

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

2011 tommy hilfiger, 2011 tommy, 2011 hırka modelleri, 2011 hırka modası, tommy hılfıger hakkında görseller burada melekler.
    Yazın kalın, kışın ince; uzun kollu, mırtat kollu; siyah, beyaz, gri, mavi, pembe, kırmızı renk renk desen desen hırkalar hanımların en büyük kurtarıcılarından biridir. Uzunlarıyla basenleri kapatıp, kısalarla modern bir görünüm elde edebilirsiniz. Soğuktan koruması bir yana, şıklığınızı tamamlaması bir yana.

Ben çok severim hırkaları. Özellikle incecik olanlarını. Dolabımda bir kaç tane mevcut. Amaa Tommy Hilfiger'in bu sezon modellerini görünce içim gitmedi desem yalan olur. Gerçekten bu marka işini biliyor meleklerim. İşte modeller.

Tarzınıza uygun olanı bu modellerden beğenip Tommy mağazasından alabilirsiniz hanımlar.

EnCey bunu beğendi.
  2. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    bunlart bi harika ellerine sağlık cnm

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Bende uzun olanları tercih ediyorum basen felan kapatıyo:D:Dpaylaşım için teşekkürler

4. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    ​çok güzeller ama kim bilir ne kadarlar:D

5. sema aytekin

sema aytekin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    çok beğendim, güzel hırkalar gerçekten

6. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    bayıldım hepsineeee

7. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    güzellermiş emeğine sağlık cnm :D

2011 Tommy Hilfiger Hırka Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tommy Hilfiger Saat Modelleri

Tommy Hilfiger Saat Modelleri

tommy hilfiger saat modelleri tommy hilfiger saat modelleri 2011 Tommy Hilfiger Saat Modelleri Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger Saatleri
  2. Tommy Hilfiger ayakkabı modelleri

Tommy Hilfiger ayakkabı modelleri

tommy hilfiger ayakkabı tommy hilfiger ayakkabı modelleri modelleri Ünlü marka Tommy Hilfiger'den siz güzel meleklerim için 2009 yazına özel birbirinden şık yazLık ayakkabı modelleri :tik:
  3. 2011 Tommy Hilfiger Babet modelleri

2011 Tommy Hilfiger Babet modelleri

tommy hilfiger babet tommy babet hilfiger modelleri ayakkabı 2011 2011 Tommy Hilfiger babet modelleri 2011 yeni sezonunda tanıtıldı. Yeni tommy babetlerde alışlıageldik tommy renkleri olan kırmızı, lacivert ve beyaz kombinasyonu sıkça görülüyor.
  4. Tommy Hilfiger Babet Modelleri

Tommy Hilfiger Babet Modelleri

tommy hilfiger babet tommy babet modelleri hilfiger modelleri 2011 Yaz sezonlarında bayanların en çok kullandıkları ayakkabı modellerinden olan babet giyim modelleri Tommy Hilfiger koleksiyonlarınında en değerli parçalarından birisi oluyorlar.. Her türlü kıyafetinizin altına giyeceğiniz bu çok hoş babet modelleri Tommy Hilfiger mağazalarında sizleri bekliyor.. hem sade:) hem spor.. hemde.....
  5. 2011 Tommy Hilfiger Mini Etek Modelleri

2011 Tommy Hilfiger Mini Etek Modelleri

mini etek modelleri 2011 2011 mini etek modelleri tommy, tommy hilfiger, tommy hılfıger, tommy hilgiger etek, tommy hilfiger women Tommy Hilfiger benim her zaman tarzını beğendiğim ve kalitesiyle göz dolduran bir markadır. Bu seneki etek modelleri de oldukça güzel. Ben özellikle bol kesim olanları çok beğeniyorum. Yazın sıcağında giymek için son derece uygunlar. Gerçi bu sezon maxi etekler...

Sayfayı Paylaş