gebe
  1. '' мάﮒάŁ ''

'' мάﮒάŁ '' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

2011 tren şapkalar-bereler ve atkılar

Konu, 'Şapka Modelleri' kısmında '' мάﮒάŁ '' tarafından paylaşıldı.

sapkalar bereler 2010 şapka modelleri şapka ve atkı modelleri şapkalar 2011 yılının trend şapkaları. 2011 kışını güzel geçiricez galiba hanımlar. Gerek örgü modelleri olsun gerek spor gerek klasik modelleriyle 2011 kış modasına damgasını vuracak gibi duruyor. :)

2. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43
    ay insan bunları görünce örgü öresi geliyo ama nerde bende o yetenek.:)bir atkıyı 1 buçuk yılda bitirdim bide bereye başlarsam anca torunlara yetiştiririm herhalde:D

3. eficixmM

eficixmM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    al bendende o kadar ben orgu flan oremıorm:D

2011 tren şapkalar-bereler ve atkılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. atkı ve berede son moda

atkı ve berede son moda

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. 2008 Atkı ve Bereler

2008 Atkı ve Bereler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. bitirdiğim atkı ve şapka

bitirdiğim atkı ve şapka

evet arkadaşalr pembe şapka ve atkı yapmıştım bir arkadaşımın kızına modeler aynı ama bu sefer yaptıklarımda farklı sülemeler yaptım bakalım beğencekmisinizz
  4. 2011 Fötr Şapka Modelleri  ve Örgü Bereler

2011 Fötr Şapka Modelleri ve Örgü Bereler

fötr şapka modelleri erkek fötr şapka modelleri erkek örgü 2011 bayan Son zamanların trendleri arasında fötr şapka ve bereler yer almaktadır.Sizlerde bu güzelliklerden mahrum kalmayın meleklerim.Sezonun en trend şapkaları sizlerinde olabilir.Fiyonklu,düz,leopar desenli,kürklü,çizgili vs fötr şapkalar ve bereler sizler için geliyor.

Sayfayı Paylaş