gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

2011 Yarasa Kol Modası

Konu, 'Moda Güncel' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

yarasa kollu bluz modelleri yarasa kol bluz modelleri kol abiye kollu abiye tunik
    2011 kış sezonunun trendeleri arasında yer alan triko kazaklar,gösterişli ve rahatlığı bakımından kullanıcısına alternatif seçenekler sunuyor.Bunların yanı sıra yarasa kollu modeller ise son zamanların en tercih edelinleri arasında yerini alıyor.Sizlere seçtiğim modelleri sunuyorum Melek'ler...
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]bu fena değilmiş renk olarakta çok göz tırmalamıyor sarısı =)

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yarasa kollar geri döndü :) Bu yıl oldukça moda yarasa kollar :) Bol bol giyin ama sakın yarasalaşmayın Melek'lerim :D Yoksa yarasalarım sizi hahaha

4. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
  5. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    aynısı bende var ama kremi. çok hoş duruyor valla :) yani öyle diyolar en azından. ama bi arkadaşıma vermiştim, giymek için istemişti hala getircek hahaha

çok güzel duruyor yaaaaaaaaaaaaaaaa :)

6. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel modeller emeğne sağlık cnm. ama bana yarasa kol hiiiiç yakşmyor. giyemyrm o yüzden

KeLeBeK's bunu beğendi.
2011 Yarasa Kol Modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 80'lerin modası yarasa kollar bu yılın son modası oldu

80'lerin modası yarasa kollar bu yılın son modası oldu

yarasa kol 80 lerde moda 80 lerin modası 80lerin modası ler El Örqüsü
  2. Yarasa kol nasıl yapılır

Yarasa kol nasıl yapılır

yarasa kol yapımı yarasa kollu bluz modelleri kollu bluz kol kazak yapımı nasıl örülür Öncelikle yarasa kol hırkalardan bi kaç örnek verelim :) Şimdi nasıl yapıldığına bakalım YAPILIŞI: 600 gram beyaz ip, 4 nolu ve 8 nolu şişler. ÖRGÜ TEKNİĞİ: 1 Yüz 1 ters lastik örgü + düz ajur tekniği. Ajur Örgü videosu aşağıda yayınlanmaktadır. ÖRGÜYE BAŞLAMASI: Kazağımıza 80 ilmekle lastik...
  3. Yarasa kol modelleri 2009

Yarasa kol modelleri 2009

yarasa kollu bluz modelleri kol modelleri yarasa kol bluz kalıbı Ayy işte benim sevdiğim model bu işte.Çok rahat duruyor hele bir de bol paça bir jean üzerine giyilince daha bir güzel oluyor.Son yıllar da gittikçe modası artmaya başladı.Siz de benim gibi bu modanın takipçisimisiniz.
  4. Kışlık,Yarasa Kol Kazak Kombinasyonu

Kışlık,Yarasa Kol Kazak Kombinasyonu

yarasa kol yarasa kol kazak kollu bluz kazak modelleri kışlık kombinasyonlar Bu kazağa bayıldımm hep kesimi hemde rengi süper.Gerçekten 2010 kışı çok göz alıcı geçicek.Böytle güzel bir yarasa kol kazağınız varsa kombin yapmadan giymeyin derim=)
  5. Yarasa kol bluzler

Yarasa kol bluzler

yarasa kol nasıl yapılır yarasa kollu bluz dikimi kol abiye kollu bluz nasıl dikilir dikimi YARASA KOL BU SENE EN ÇOK SATILANLAR ARASINDA.. MODA DERGİLERİ DEFİLELERDE BU TARZI ÇOK GÖRDÜK .. GÖRMEYE DE DEVAM EDİCEZ GİBİ TERCİH EDİLEN BU TARZ BLUZLAR İŞ KADINLARININ GENCKIZLARIN VE EV HANIMLARININ TERCİHLERİ ...

Sayfayı Paylaş