gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2011 Yaş kararları alındımı neler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2011 YAŞ kararları yüksek askeri şura cumhurbaşkanı abdullah gülün onayladığı kararnamelerialmışlar bunlar neler arkadaşlarım.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2011 Yaş kararları alındımı neler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 60 yaşında okumaya karar verdi,     90 yaşında rektör oldu, 120 yaşında öldü!

60 yaşında okumaya karar verdi, 90 yaşında rektör oldu, 120 yaşında öldü!

60 yaşında okumaya karar verdi, 90 yaşında rektör oldu, 120 yaşında öldü! EI-Ezher Üniversitesi'nin kapısına Zekeriya EJ-Ensdrî adında 60 yaşında bir ihtiyar gelmiş ve "Burayı kim yönetiyor?" diye sormuş. Bekçi, "Rektör!" demiş, ihtiyar "Ben rektör olmak istiyorum, bana bunun yolunu anlatır mısın?" deyince bekçi alaylı tavırla ona eğitim durumunu sormuş,...
  2. 88 yaşındaki Nazi için tutuklama kararı

88 yaşındaki Nazi için tutuklama kararı

88 yaşındaki Demjanjuk hakkında, 29 bin kişinin öldürülmesine yardımcı olduğu için tutuklama kararı çıkarıldı. Almanya savcılığı, ABD'de yaşayan 88 yaşındaki John Demjanjuk hakkında "Nazi ölüm kampı gardiyanı olarak en az 29 bin kişinin öldürülmesine yardımcı olduğu gerekçesiyle" tutuklama kararı çıkarttı. Münih kenti savcılığından yapılan açıklamada, Demjanjuk'un, 1943'ün...
  3. İnsan en doğru kararı kaç yaşında verir?

İnsan en doğru kararı kaç yaşında verir?

insan, dogru karar, yas, kac yasinda, karar vermek konusunu incelemektesiniz Sevgili Melekler, Newsweek'te yayınlanan araştırma kişinin hayatıyla ilgili kararlar vermek için en doğru yaşın 28 olduğunu ortaya koydu. Araştırmada farklı yaşlardan kişilerin mantıklı karar alma yetenekleri ölçüldü. En başarılı yüzde 25’lik dilim, yaş gruplarına göre ayrıldığında en çok 28 yaşındakilerin...
  4. 2011 YAŞ Kararları Köşkte!

2011 YAŞ Kararları Köşkte!

2011, yaş kararları, nelerdir, ne karar çıktı, son dakika, güncel haber, ile ilgili bilgiler burada melekler 2011 YAŞ Kararlarıyla ilgili son dakika haberlerini veriyoruz melekler :) Yaş kararları 2011 (Yaş Toplantısı) Köşk'te. Yaş kararlarından neler çıkacak? Yüksek Askeri Şura (YAŞ) toplantısı sona erdi. Başbakan Recep "Tayyip Erdoğan" başkanlığında Genelkurmay...
  5. UEFA'nın Beşiktaş kararı ne oldu?

UEFA'nın Beşiktaş kararı ne oldu?

UEFA'nın Beşiktaş konusunda yaptığı yaptırımın sonucu ne oldu çok merak ediyorum, bu konuda yardımcı olursanız çok sevineceğim... Şimdiden Teşekkür ediyorum.

Sayfayı Paylaş