gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2011 Yazında Çingene Etekler Uçuşuyor!

Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2011 yazı, çingene etekler, modası, renkler, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler,
    2011 yazında sokaklarda bol bol uçuşan,fırfırlıi rengarenk etekler göreceğiz.İşte modellerden birkaçı;

2. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    Buna bayıldım Titancım, bi zahmet büyük bedenini yollar mısın hahaha

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    [​IMG]bende bunu beğendim lalem ahahaha birimiz alalım ortaklaşa giyerik :D

4. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    Olurda canım, ben biraz iri kıyımım sana bol gelmesin sonra hahaha

5. pembegözlük

pembegözlük Forum Okuru

valla birtek beyazı beğendim üstelik etek diyince ben mini falan bekliyorum ama yinede emeğine sağlık tatlım

6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    kankim ikimizde beraber elbiseye girerik:haha:

2011 Yazında Çingene Etekler Uçuşuyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çingene

Çingene

Bu rüyayı gören genç bir erkekse, beklenmedik bir seyahate, orta yaşta bir kimse ise para kaybına işarettir . Bekar bir kadın için bu rüya mutlu bir evliliğe, evli bir kadın ise gizli bir şeyler öğreneceğine işarettir . Rüyayı gören orta yaşlı biri ise para kaybına işaret eder . Bekar bir kadın için bu rüya güzel bir evliliğe yorumlanır. Evli bir kadın için ise gizli sırlar öğreneceğine...
  2. 2011 mine etek modelleri :)

2011 mine etek modelleri :)

etek modellerı 2011 etek modelleri mine modelleri 2011 mine Etek tutkunları olanlar 2011 yeni model ürünlerini kaçırmayım derim oldukça güzel duran ve farklı tarzda olan bu etekleri umarım begenirsiniz :)
  3. 2011 Etek modası

2011 Etek modası

2011 etekler 2011 etek modası etekleri Giyim kuşamda, her ne kadar pantolonlar oldukça popiler olsada, eteklerden de vazgeçemiyoruz değil mi Melek'ler? :) 2011'de etek modası nasıl olacak diye merak edenler, bu sene etekler desenli, çizgili simli,uzun - kısa - orta boy ve pastel tonlarıda dahil olmak üzere bütün canlı renkleri kapsıyor Melek'lerim. Bu arada unutmadan...
  4. 2011 maksi etek modelleri

2011 maksi etek modelleri

maksi etek modelleri maksi etek modelleri, 2011, modası, çeşitleri, trendleri ve dahası burada arkadaşlar Ben uzun boy etek giyemem diye düşündüğüm için hiç maksi elbise yada etek almamıştım. Ama bu modelleri gördükten sonra, bu sezon bir yenilik yapıpı maksi bir etek yada elbise almaya karar verdim Melek'ler:) Neden mi; tabi ki aşağıda sizlere sunacağım maksi eteklerin modellerini çok...
  5. 2011 Kısa Eteklerden Seçmeler

2011 Kısa Eteklerden Seçmeler

2011 etek modelleri, kısa etekler, tül etek modelleri, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Kısa etek severlerin için 2011 etek modellerinden seçmeler yaptık melekler :D:D işte sizin için araştırıp getirdiğimiz kısa etek modelleri :D:D

Sayfayı Paylaş