gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

2011 Yazlık Tulum Modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

tulum modelleri 2011 yazlık tulum modelleri 2011 kot yazlık Birkaç senedir devam eden tulum modası 2011 yılı kış ve yazındada karşımıza farklı renk ve modellerle çıkıyor.Sizlere 2011 yılının yazlık tulum modellerinden bazı seçtiğim örnekleri sunuyorum.Bakalım bu yaz nasıl tulumlar mağazalarda bizleri bekliyor olacak:) [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Çok şeker bu yaa altına da rengarenk bi kilotlu çorap tam çıtır olursun. Denemem lazım.:D

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] bu çok şirin duruyo :) altına renkli ince kilotlu çoraplar falan süper olur :D

4. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
  5. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    [​IMG] bende bunu beğendim çok şekermiş gerçekten emeğine sağlık adminim

2011 Yazlık Tulum Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 Tulum modelleri

2011 Tulum modelleri

vero moda tulum modelleri gece tulumları 2011 tulum modelleri 2011 leopar desenli Yaz sezonunda beğenilen tulum modelleri; 2011 kış modasında da popülerliğini koruyor. Uzun ve kısa modellerde tulumları; hem gündüz hem de gece kullanabilir, topuklu ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz. 2011 kış modasının dantel, leopar deseni trendleri üzerinde taşıyan tulum modelleri; hem şık hem de trendi...
  2. 2011 mini tulum modelleri

2011 mini tulum modelleri

tulum modelleri 2011 tulum modelleri 2011 mini 2011 tulum modelleri, 2011 tulum renkleri, tulumlar, tulum resimleri ve modelleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Yaz aylarına rahat tulumlar giymek ister misiniz melekler? Renkleri harika ben çok beğendim.
  3. Yazlık Straplez Tulum Modelleri 2012

Yazlık Straplez Tulum Modelleri 2012

straplez tulum modelleri 2012 straplez tulum straplez tulum modelleri Havalr henüz tam anlamıyla soğudu ama şimdi yayınlayacağımız resimlerle içiniz ısınacak melekler :D:D 2012 modası kıyafetlerinde straplez tulumlar da çok revaçta olacak. Yazlıklarda, sayfiye yerlerinde, hatta şehir içinde geceleri dışarı çıkarken şık bir alternatif olan straplez tulumlar kullandığınız aksesuar ve...
  4. 2013 Mango Yazlık Tulum Modelleri

2013 Mango Yazlık Tulum Modelleri

Bu konu; 2013 Mango Yazlık Tulum Modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçtiğimiz yaz sezonunda da sevilerek kullanılan tulumlar bu yaz da gardroplarımızdaki yerlerini alacak. Ünlü marka Mango'nun 2013 yazı için tasarladığı tulumlar da gerçekten görülmeye değer. Kimisi çiçek desenli, kimisi gayet sade kumaşlarla hazırlanmış olan bu tulumlar çok hoşunuza gidecek. İşte...
  5. 2014 Yazlık Tulum Modelleri

2014 Yazlık Tulum Modelleri

2014 tulum modelleri, 2014 yazyık tulum modası, 2014 tulum modası Uzun bir süredir devam eden tulum modası, farklı markaların 2014 ilkbahar ve yaz kreasyonların da yerini alarak yine biz bayanlarla buluşmaya devam ediyor. Renkli bir tulum modasının bizi beklediği yaz mevsimin de ister tulumlarınızı tek parça halin de giyebilir isterseniz de farklı bolera modelleri ile de kombin yaparak...

Sayfayı Paylaş