gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

2011 Yeni Yılınız Kutlu Olsun

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Acısıyla tatlısıyla 2010 yılını artık geride bırakıyoruz.Belki içimizde bazılarımız için çok iyi bir sene oldu kimileri içinde hatırlamak istemediği günler ve acılarla dolu bir sene... Belki hayatınızda çok fazla değişiklik olmadı yada ailenize yepyeni bebişin katılmasıyla yeniyıla çoğalmış bir nüfusla giriyorsunuz.. Kısacası arkadaşlar acı,tatlı,hastalık,sağlık,mutluluk,üzüntü herşey insanlar için..
    Dilerim 2010 senesini kötü geçirenler için yeniyıla girdiğimizde yepyeni bir sabahla birlikte tüm kötü günlerin bir önceki senede kalması ve yeniyılla birlikte taptaze yeşeren umutların yüreklere kök salması..
    İyi bir seneydi diyenler içinde dilerim ki çok daha güzel günlerin 2011 yılında kendilerini bulması.

Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2011
    nolu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle. Mutlu yıllar…

2. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    Günler geçmiyor gibi gelsede seneler o kadar çabuk geçiyrki... Benim için pek parlak bir sene olmadı.Çok şey yaşadım ama mutlu olmayıda unutmadım.Nede olsa acıda tatlıda bizler içindir.Acının tadını bilmeyen tatlıdan zevk alamaz.Umarım hepimiz için güzel bir sene olur 2011...
    Rabbim dualarınızı geri çevirmeyecektir.Başta sağlık olmakla birlikte,huzur para mutluluk sevgi vs.gülücükler eksik olmasın yüzünüzden:)Her daim gülmeyi unutmamanız dileğiyle...
    ...NİCE MUTLU YILLARA...

3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    mawimmmm geçirdiğimmmmmmm en kötü yıldııı bu :uhu: inşallah bundan sonraki yıllar hepimiz içinn çook iyi olur nice mutlu yıllara inşallahh sizleri çook seviyorumm yeni yıl istediğiniz herşeyi versin çook ama çoook mutlu olun inşallah.........

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

2010 yılı benim için kabus gibiydi. Hayatımda hiç tatmadığım acıları 2010'da yaşadım, çilemi doldurduğuma inanıyor ve ALLAH'In izni ile 2011'den umut ediyorum.

Dilerim ki, 2011 dünyaya barış getirir. Tüm hastalar 2011'de şifa bulur, aşıklar kavuşur, bebek sahibi olmak isteyenlerin bebeği olur, inşallah hepimizin hayalleri 2011'de gerçek olur :)

Merhaba 2011, umut ve sağlıkla gel bizlere:)

5. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    2011 yılı kalbinizdeki tüm iyi dilekleri sağlıkla yerine getirsin..
    Ben çok mutluyum. Yeni yıla nişanlı olarak giriyorum..

Rabbim kalbinizden sevgiyi eksik etmesin...

MUTLU YILLAR

6. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

İnşallah 2011 hepimizi sağlık, mutluluk, huzur getirir...2010'da isteyipde yaşayamadığımız herşey bu sene gerçekleşsin...Herkese mutlu yıllar...

Handancım hayırlı olsun :)Darısı başıma :D:D

7. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    HERKES İÇİN HAYIRLI BİR YIL OLUR İNŞALLAH ÖMRÜMÜZDEN BİR YIL DAHA GİTTİ DİYE DÜŞÜNÜYORUM :D AMA NAPALIMM İNŞALLAH GÖRECEĞİMİZ DAHA GÜZEL GÜNLER VARDIR ALLAH HERKESİN DUALARINI BEKLENTİLERİNİ GERCEKLEŞTİRSİN İNŞALLAH ...................... NİCE GÜZEL SENELEREEE HOŞGELDİN 2011.................. :deli:

8. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    handancaaa çoook sevindimmm darısı en kısa zamanda pasime bana rüyama gamzelime şikereee elifeee gülayımaa bergeneee güleeee başka başka tüm bekar meleklere inşallah :deli:

9. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    2010 yılı benim yılım olacak dedim ve gerçekten benim yılım oldu evlendimm şimdi 2011 yılına sevdiğim insanla mutlu bir şekilde gireciğimmmmmm :D allah bütün melek arkadaşlarımın 2011 yılında gönüllerinde geçen ne varsa nasip etsin. bütün arkadaşlarıma sağlıklı mutlu huzurlu başarılı bir yıl diliyorummmmmm mutlu yıllarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr hoppa hoppa

10. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Hayırlı olsun canım Allah tamamına erdirsin bir ömür boyu mutluluklar dilerim:)

11. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    herkesin gönlünden kalbinden yüreginden geçen her ne dilek ve istegi varsa 2011 gerçekeşsin inşallah
    handanca hayırlı olsun canım inşallah hep mutlu olun ikinizde darısı bize artık

12. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    hepinize mutlu yıllar bu sene bana çok güzel arkadaşlıklar kazandırdı oda melekler mekanı sayesinde hepinizi çok sevdim inşaallah bu senrde beraber olma dileğiyle hepinizi mutlu sağlıklı huzurlu seneler öpt

13. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Herkese mutlu, en güzelinden bir 2011 diliyorum. Bir tek 2011'imiz var değerini bilelim. Herkese bol bol şans, sağlık, para, huzur ve mutluluk getirsin yeni yıl....

Sevgilerimle...

14. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Bir insan kilitli olmayan
    ama içeriye doğru açılan bir kapıyı
    sürekli itiyor,
    ama çekmek aklına gelmiyorsa,
    odada hapistir.

Wittgenstein

Hepinize sağlık, mutluluk ve barış ve barış ve yine barış içinde yeni bir yıl dilerim.
    Sevgilerimle

15. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Herkesin yeni silini en icten dileklerimle kutlarim, yeni yil hepimize Saglik, Mutluluk getirsin...Mutlu yillar...

2011 Yeni Yılınız Kutlu Olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Kutlu olsun

Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Kutlu olsun

İlköğretim ve liselerde 2008-2009 eğitim-öğretim yılının ilk ders zili bugün çaldı. İlköğretim ve liselerde okuyan toplam 14 milyon öğrenci ve 662 bin öğretmen 3 aylık yaz tatilinin ardından ders başı yaptı. Okulların açıldığı gün öğrencilere ders ve çalışma kitapları ücretsiz dağıtılacak. Öğretmenlere de kılavuz kitaplar verilecek. Bu yıl öğrenci ve öğretmenlere toplam 165 milyon...
  2. Hicri Yılınız Kutlu Olsun

Hicri Yılınız Kutlu Olsun

Bugün Muharrem ayının birinci günü melekler yani hicri olarak yeni bir yıla girdik...Tüm Müslüman aleminin Hicri yılı kutlu olsun... Ya Rabbi, bu yeni senede beni mağfiret-i ilahine, rıza-i ilahine ve hidayet-i ilahine mazhar eyle. Yeni açılan amel defterime rıza-i ilahine muvafık amel ile doldurmayı bana nasip eyle. Beni gadab-ı ilahine duçar edecek amellerden muhafaza buyur." Bu...
  3. yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun sözleri

yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun sözleri

bu parçayı hatırladınız mı ya yeni yıl yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsuuuun :) Sözleri varmı teşekkür ediym.
  4. 2013 Hepimize İyilikler Getirsin, Yeni Yılınız Kutlu Olsun Melekler..:)

2013 Hepimize İyilikler Getirsin, Yeni Yılınız Kutlu Olsun Melekler..:)

Tüm Meleklerimizin Yeni Yılda Dileklerinin Yerine Gelmesini ve Yeni Yılın Kazasız Belasız Bir Şekilde, Huzur, Sağlık, Mutluluk, Para ve Dileyenlere Bebek Getirmesini Allah 'tan Diliyorum .. İyi Yıllar..
  5. Yeni Yılınız Kutlu Olsun 2015

Yeni Yılınız Kutlu Olsun 2015

2014 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2015 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizinle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar!

Sayfayı Paylaş