gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2011 YGS-LGS Tercih Sonuçlarından Beklentileriniz ?

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2011 ygs sınav sonuçları nasıl gelecek beklentileriniz ümitleriniz kazanacak mısınız ile ilgili bilgiler burada melekler Geri sayım iyice hızlandı melekler :) 2011 YGS-LGS tercih sonuçları yarın yani 19 Ağustos 2011 Cuma günü belli olacak .

Artık bu maraton bitti.Nispeten hafiflediniz.Peki ya beklentileriniz neler? Tutturabilecek misiniz bir yerleri? Daha doğrusu istediğiniz yere girebilecek misiniz? Yoksa hayallerinizi bir sonra ki seneye mi erteleyeceksiniz? Buyrun söz sizin:tik:

Sınava girdiğim gün geldi de aklıma ,nasıl geçti seneler :hıms:

2. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    ahh ben bu sene başında mimarlık diyordum tabi odtüydüü :D sonra dedim diş diş diş hekimliğiiii sonra geldi ygs,gayet güzel bi sonuç tamm dedim diş diş diyodum kiiiii lys hayal kırıklığı oldu benim için ama hayırlısı,zaten yılın başındada mimarlık diyodum,yaptım tercihimi de artıkın bakcaz sonuçlara :) yavuklumla gideyimde aynı vilayete o da pek ala olur :) velhasıl kelam istediğim yerlerden birine gideceğim gibi görünüyor :)
    ev bark neyiniz varsa verin projeleri çizem melaikelerim :D:D

hazır burda sınavdan konuşuyorken ösym ye büyük teessüflerimi sunmadan edemiyorum,gerek sancılı bir ygs sonuç dönemi geçirterek çoğumuzun 1 ayını yediği, gerek çook sancılı bir lys puan açıklama dönemi geçirttikleri için haka haka diyorum!

3. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Bi de bana sor nasıl geçtii aahh ahhh.... bi oooff desem karşıdaki dağlar tuzla buz olur o kadar dertlıyım.. Beklentim yok :/ yane yaptım tercihimi beklmedeyim ne umutlanmak istiyorum, ne de umutsuz olmak istiyorum çok kararsızım çoookkkk :cry:
    Hayırlısı olsun herkesin hakkında Allah'ım boş çevirmesin hiçkimseyi....

2011 YGS-LGS Tercih Sonuçlarından Beklentileriniz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 YGS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

2011 YGS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

ygs 2011 ne zaman açıklanacak ygs sonuçları 2011 ne zaman açıklanacak sonuçları öss ÖSS-ÖSS Sonuçları-2011 ÖSS Sonuçları-ÖSS Yerleştirme Sonuçları-ÖSYS Sonuçları, 2011 ygs sonuçları ne zaman açıklanacak, 2011 öss sonuçları açıklamaları, Bugün üniversiteye gitme hayali olan gençlerin tamamı YGS sınavına girecekler. Sınav sonuçlarını hangi siteden öğreneceğinizle alakalı detaylı bilgileri bu...
  2. 2011 YGS Sonuçları

2011 YGS Sonuçları

ygs sınavı,ygs sınav sonuçları,ygs puan hesaplama,ygs puan hesaplama 2011, ygs ne zaman,yerleri,sonuçları Olaylı bir Ygs sınavının ardından sonuçlarda artık açıklandı.Halen kafalarda ki soru işaretlerinin aydınlatılamadığı sınavla ilgili sorular cevap bulamaz ken bakalım sonuçlar kimleri nasıl memnun edecek yada hayalleri suya düşürecek... 27 Mart 2011 de yapılan Yükseköğretime Geçiş...
  3. 2011 YGS-LGS Tercih Sonuçları Burada Melekler!

2011 YGS-LGS Tercih Sonuçları Burada Melekler!

2011 ygs-lgs tercih sonuçları belli oldu nasıl öğrenirim tc kimlik numarası ile öğrenme linki ilgili bilgiler burada melekler Büyük bir heyecanla beklediğiniz 2011 YGS-LGS Tercih sonuçları açıklandı melekler :) Tercih sonucunuzu öğrenmek için lütfen TIKLAYIN... ÖSYM sonuçlarınızı alır almaz gerekirse kredi ve yurt için başvuruda bulunmayı unutmayın.
  4. YGS 2012 Sonuçları

YGS 2012 Sonuçları

2012 YGS Sonuçları YGS 2012 sonuçları YGS sınav sonuçları ne zaman açıklanacak diye soran misafirimiz ve ilgili diğer tüm arkadaşalrımız için, bu sayfamızda edindiğimiz bilgileri paylaşıyoruz ve YGS sonuçları sınavdan sonra 1 ay içerisinde açıklanacağını duyuruldu. Ancak önceki senelerde yapılan uygulamalara göre sonuçların sınavdan sonraki 3 hafta içerisinde açıklanacağını tahmin ediyoruz...
  5. 2012 YGS Sonuçları Açıklandı Arkadaşlar

2012 YGS Sonuçları Açıklandı Arkadaşlar

2012 Ygs Sonuçları Ygs Sonuçları Açıklandı 20 Nisan 2012 Merhaba SEvgili Melek'ler ve 2012 Ygs Sonuçlarını merak eden siz sevgili misafirler, 2012 Ygs Sonuçları açıklandı ve bizde 2012 Ygs Sonuçlarına bu sayfamızda sizler için tyer veriyor ve sonuçları öğrenmeniz için ilgili linki yazımızın altında veriyoruz. 1 Nisan 2012 tarihinde yapılan Yükseköğretime Geçiş Sınavının 2012-YGS...

Sayfayı Paylaş