gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

2011 Yılbaşı Kıyafetleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2011 yılbaşı kıyafetleri yılbaşı kıyafetleri 2011 elbiseleri yilbaşi kiyafetleri 2010 yılını geride bırakıp yepyeni bir yıl olan 2011 yılına girmemize şurda sayılı günler kala yeniyılı eğlence merkezlerinde ve otellerin balo salonlarında karşılamak isteyenler için birbirinden şık ve gösterişli yılbaşına özel gece kıyafetleri modellerini sizler için paylaşıyorum. [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. '' мάﮒάŁ ''

'' мάﮒάŁ '' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Bunları çok beğendim. Emeğine sağlık Mawi
    (:)

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Yılbaşı dediğin kırmızı olur ama di mi.:)

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    yeşilliyi beğendim ben

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bu kırmızı elbiseyı nerede bulabılırız. Bılen var mı??

6. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Yesil ve kirmizi benimmmm benimmmm benimmm cekin elleriniziiiii

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

temmuz ayında kına gecemde gıymek ıcın ıstıyorum ben bu kırmızı elbıseyı. Sanırım bu kadarına musade ederssınızz:):):)

2011 Yılbaşı Kıyafetleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 Yılbaşı İkramiyesi

2011 Yılbaşı İkramiyesi

2011 ikramiyeleri 2011 ikramiyesi yılbaşı ikramiyesi yılbaşı ikramiye Millet olarak umudumuzu yarışmalara,yılbaşı biletlerine,loto v.s bağlamışız.Hoş bunların çıktığı kişide haklı olarak sırra kadem basıyor:D Özellikle bu sene ki yılbaşı ikramiyesi dudak uçuklatıyor diyebiliriz.Rekor bir ikramiyeye imza atan Milli Piyango idaresi bilet fiyatlarını ve ikramiyelerini açıkladı .Bakalım biletine...
  2. Sephora 2011 Yılbaşı Hediyeleri

Sephora 2011 Yılbaşı Hediyeleri

sephora türkiye sephora istanbul yılbaşı hediyeleri kız arkadaşıma yeni yılda ne almalıyım diyorsanız yazımıza buyrun arkdaşlar Yeni yıla girmemize şurada sadece günler kaldı melekler Yeni yıl demek yeni umutlar, yeni hayaller, yeni başlangıçlar olacak hepimiz için. Yeni yılda sevdiklerinize ne hediye alacağınıza karar verdiniz mi ?Bir Bayana Kimi Zaman Güzel Ayakkabı yada Güzel Bir Çanta...
  3. Yılbaşı kıyafetleri 2012

Yılbaşı kıyafetleri 2012

yılbaşı kıyafetleri yeni yıl kıyafetleri yılbaşı gecesi ne giyilmeli yılbaşı gecesi ne giyim yılbaşı gecesi ne giyilir ve dahası burada arkadaşlar. Dileriz ki, 2012 yılı önce vatanımıza ve tüm dünyaya barış, bereket, sevgi saygı ve huzur getirir. 2011 yılının son günlerini yaşadığımız şu günlerde yılbaşı kıyafetleri 2012 modellerini yılbaşı gecesi ne giyilir diye düşünenler için sunuyoruz...
  4. Yılbaşı İçin Çarpıcı Kıyafetler 2013

Yılbaşı İçin Çarpıcı Kıyafetler 2013

Bu konu; 2013 yılbaşı için çarpıcı kıyafetler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, "Yeni Yılınız Kutlu Olsun" dememize sayılı günler kala, herkesi, özellikle de yılbaşını eğlence mekanlarında geçirmeyi düşünenleri o gece ne giyecekleri konusunda bir telaş ve düşünce almıştır. O gecenin yıldızı olmak, tüm bakışların side toplanmasını sağlamak o kadar da zor değil....
  5. 2015 Yılbaşı Stili- Yılbaşı gecesi kıyafetleri

2015 Yılbaşı Stili- Yılbaşı gecesi kıyafetleri

yılbaşı gecesi kombinleri,yılbaşında ne giysem,yılbaşı gecesi kıyafetleri,yılbaşı gecesi nasıl giyinmeliyim,2015 yılbaşı en şık kıyafetler,2015 yılbaşı trendleri Ofis partisine giderken ışıl ışıl ancak zarif giyinmeye özen gösterin. Aile yemeği yiyecekseniz çok şık olun ancak salon kadını çizginizden ödün vermeyin. Bilmediğiniz bir ortama gidiyorsanız fark edilir olun.Kız kıza eğlenmeyi...

Sayfayı Paylaş