gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2011 Yılbaşı Özel Tv Programları

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2011 Yılbaşı Özel Tv Programları yılbaşı özel programları milli piyango çekilişi tv

Bu gece yani 2012 yılını karşılıyacapğımız yılbaşı gecesi tv'de ne var ne yok, hangi kanal hangi eğlenceyi sunuyor. Yılbaşını evde geçirecek olan Melek'lerimiz için, paylaşıyoruz arkadaşlarım.

Yılbaşı Tv Programları 2012
    Televizyon kanalları, 2012’ye evlerinde girecek olanların yılbaşı coşkusunu artırmak için yarışa geçti. Sevilen yıldızlar, bu akşam televizyonları şenlendirecek.

MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞİ
    Mili Piyango büyük ikramiye çekilişi TRT 1'de! Tüm Türkiye ekran başında bu büyük heyecana ortak olacak. TRT 1 21.40

HADİSE HİTLERİ
    Hadise, yılbaşı özel konserinde 'Stir Me Up', 'Deli Oğlan' ve 'Düm Tek Tek' gibi şarkılarını söyleyecek. Show TV 23.30

ÜÇ ÜNLÜDEN 60 ŞARKI
    Kibariye, Alişan ve klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici bir araya geliyor. Üç ünlü, 60 şarkı yorumlayacak. Kanaltürk 21.00

VICTORIA'S SECRET
    'VIctorIa's Secret Fashion Show' bu gece Adriana Lima, Behati Prinsloo ve Karlie Kloss'lu kadrosuyla ekranda. CNBC-e 24.00

DEVLERDEN ALTIN DÜETLER
    Müslüm Gürses-Işın Karaca, Deniz Seki-Coşkun Sabah ve Bengü-Ümit Besen gibi 18 şarkıcıdan düetler. Star 23.30

'HALUK' İTALYAN RESTORANINDA
    2012'YE evde girmeyi hayal eden 'Haluk', sürpriz bir planla kendini İtalyan restoranında bulur. Ama gece hastanede sonlanır.atv 22.55

VE BEKLENEN AN GELDİ!
    'Yahşi Cazibe'den yılın bombası! 'Cazibe'ye küsen 'Kemal' hayatına 'Simge'yle devam edip mutlu numarası yapar. Evinde yılbaşı partisi veren 'Kemal', 'Cazibe'nin sürpriz dönüşüyle sevinçten deliye döner. Ve o gece ikili ilk kez öpüşür! atv 20.00

TURKUVAZ'DAN EN GÜZEL 100 ŞARKI
    Radyo Turkuvaz'da bugün 12.00'den gece 24.00'e kadar 12 saat özel yayın var. 2011 en güzel 100 şarkıyla uğurlanıp 2012 karşılanacak.

AHMET ÖZHAN a HABER'DE
    a Haber'in yılbaşı özel programında Ahmet Özhan var! Usta sanatçı, sanat müziği ziyafeti çekecek.

2011 Yılbaşı Özel Tv Programları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Antalya 2012 Yılbaşı Programları

Antalya 2012 Yılbaşı Programları

2012 antalya yılbaşı yılbaşı programları 2012 antalya 2012 yılbaşı programları antalya ile ilgili bilgiler burada melekler. Turistik şehirlerimiz içinde başı geçen Antalya şehri yakıcı güneşi, pırıl pırıl havası ve olağanüstü deniziyle her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlıyor melekler :) Kışın dahi yumuşak geçen havasıyla turistlerin tercih ettiği tatil yerlerinden birisi olan...
  2. 2013 yılbaşı tv programlarında neler var ?

2013 yılbaşı tv programlarında neler var ?

Yılbaşında evde olacağımız kesinleşti. O gece ayaklarımı uzatıp evde keyif yapmak istiyorum.İnş tvde de iyi şeyler vardır. 2013 yılbaşında tvde neler var ?
  3. Eyvah Düşüyorum 2013 Yılbaşı Özel Programında Kimler Yarışıyor ?

Eyvah Düşüyorum 2013 Yılbaşı Özel Programında Kimler Yarışıyor ?

Bu konu; Eyvah Düşüyorum 2013 Yılbaşı Özel Programı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Eser Yenenler 'in eğlenceli sunumuyla hem güldüren hem de yarıştıran program Eyvah Düşüyorum, bu gece yılbaşı özel bölümüyle ekranlara geliyor. Eğlenceli yarışmanın bu gece ki sürprizi yarışmacıları. Bakın bu gece Eyvah Düşüyorum 'da kimler düşecek ? :D:D Eser Yenenler’le 'Eyvah...
  4. Mersin Yılbaşı Programları 2015

Mersin Yılbaşı Programları 2015

mersin eğlence mekanları, mersinde yılbaşı programları, mersin yılbaşı 2015, mersin yılbaşı mekanları, mersinde yılbaşı için eğlence mekanları Yeni bir yıla girmemize artık sayılı günler kala birçok kişi yılbaşını oteller de eğlence mekanlarında yada evin de karşılamak için bir takım hazırlıklar ve plan yapma işine girişti bile.. Mersin de yılbaşı programları arayan üyelerimiz ve...
  5. İzmir Yılbaşı Programları 2015

İzmir Yılbaşı Programları 2015

izmir yılbaşı 2015, izmir yılbaşı otelleri, izmir yılbaşı sanatçıları, izmirde yılbaşında sahne alacak sanatçılar, izmirde yılbaşı eğlence mekanları İzmir ve çevresin de yeniyılı karşılamak isteyenler için sizlere otel, restaurant ve eğlence mekanlarının düzenlemiş olduğu yılbaşı programları hakkın da genel bilgileri paylaşıyoruz.

Sayfayı Paylaş