gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

2011 Yılı Gelin Saçı Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

gelin saçı modelleri 2011 gelin saç modelleri 2011 açık saçı salık saç gelinlik 2011 trend modellerinin değişik şekillerle gelinbaşı saç modelleri düğünlerin en çok dikkat çeken bir görselliktir. Dünya evine girmeye hazırlanan genç kızlar,aylar öncesinden araştırmaya başlarlar gelinbaşı saç modellerini,bir süre karar veremezler aceba nasıl bir saç modeli yapyırsam diye.dağınık saç modelleri,dağınık topuz modelleri,örgülü saç gelinbaşı modelleri,eğer ki saçlar uzun ise lüle,lüle dağınık gelinbaşı saç modelleri ne bile karar verilebilir.Düğünün en önemli kısmı gelinbaşı saç modelleri ,gelinlik modelleri ve gelin ayakkabıları modelleri olsa gerek,ozaman benden melişlerime bir kaç saç modelleri :) Hanimiş benim gelinciklerim, meleklerim :)

2. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Burda var bitane gelincik melek benim :D Bazı mod. hoş ama ben açık istiyorum saçımı emeğine sağlık hayatım

3. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0

4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Bebeğimm nerde açık modeller bilmiyor musun benim sevdiğim gelin saçını :cry:

2011 Yılı Gelin Saçı Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 yılı gelin saçı modelleri

2010 yılı gelin saçı modelleri

fransız saç modelleri 2010 yılı gelin saç modelleri fransız gelin nihalin düğün saçı nihalin sacı 2010 yılına ait bulduğum gelin saçlarını sizlerle paylaşıyorum kızlar inşaallah hoşunuza gider.....
  2. 2011 Gelin Saçları

2011 Gelin Saçları

2011 gelin saçları gelin saçları 2011 Gelin saçımı nasıl yaptırsam diye düşünüyorsanız buyrun melekler kısa saçtan uzun saça birsürü değişik gelin saçı modeli :tik:
  3. Burcunuza Göre 2011 Yılı Saçınız

Burcunuza Göre 2011 Yılı Saçınız

Kızlar burcunuza göre bu yıl saçınız nasıl olmalı diye araştırdım bununla ilgili iki değişik yorum buldum...Şimdi bu iki yorumuda paylaşıyorum bakalım hangisinin doğruluk payı raha fazla :tik: Koç: Aktif, cesur ve bilinçlisiniz. Duygularınızı olduğu gibi belli ediyor, kısıtlamalara gelemiyorsunuz. Saç modelinizin ise sizi engellemesine tahammülünüz yok. Pratik, kısa saç kesimi tam size...
  4. 2011 gelin saçı moelleri

2011 gelin saçı moelleri

gelin saçları,gelin saçı modelleri,2011 gelin saçı modelleri,2011 gelin saçı modelleri ve renkleri,gelin saçı yapımı gelinlik kızlar umarum siz de beğenirsiniz en azından fikriniz olsun :D
  5. Yılın Modası Gelin Saçları 2013

Yılın Modası Gelin Saçları 2013

Bu konu; Yılın Modası Gelin Saçları 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 2013 yazını heyecanla beklemenizin sebebi düğününüz ise muhtemelen gelinliğiniz ve diğer hazırlıklar için araştırmalara başlamışsınızdır. O muhteşem gün için en önemli detaylarından biri olan gelin saçı için de saçlarınızı kuaförünüze teslim edeceksiniz ancak nasıl bir model yapacağı konusunda hala...

Sayfayı Paylaş