gebe
  1. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

2011 yılı gelinlikleri için top 10

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında gamselim tarafından paylaşıldı.

top 10 2011
    işte sevgili meleklerim 2011 gelinlik modelleri top 10 ile karşınızdayızz....bakalım ne diyeceksiniz??
    1. Fırfırlar

Genellikle gelinlerin ya çok sevdiği ya da nefret ettikleri bir detaydır.Bu senenin gelinlik modasında da yer alacak olan fırfırlar bakalım kaç gelinin tercih edeceği bir unsur olacak ?

Soldan Sağa ;

Sarah Houston, Lucca Bride, Mia Mia Bridal

Pepe Botella, Maggie Sottero, Two by Rosa Clara​

2. 1950'lerin Stilleri

Evet,1950'lerin stili hala modaya damgasını vurmaya devam ediyorken ,elbette bu durum gelinlikler için de geçerli olacaktı.Bazılarımızın "Yaşasın!" diye bağırması hiç şaşırtıcı olmazdı.Bunu bilen modacılar gelinlik modellerini de bu senelere göre dizyan etmişler bakın bakalım nasıl olmuş :)

Ian Stuart, Alan Hannah, Justin Alexander

Charlotte Balbier, Stephanie Allin, Paloma Blanca​

3.Assimetrik Dikişler

Asimetrik dikişler son birkaç yıl içersinde yayılmaya başlamış ve bu senenin gelinlikleri içinde devam edeceğine benziyor.

Ronald Joyce, Mark Lesley, Benjamin Roberts

Blue by Enzoani, Cymbeline, Eternity Bride​

4.Çiçeklerin Gücü

Çiçek motifleri şu anda her alanda kullanılıyor olsa bile bu detay dişiliğin simgesi olarak gelinliklerinizin vazgeçilmezi olmaya aday.

Lyn Ashworth, Amanda Wyatt, Augusta Jones​

5.Fiyonklar

Gelinliğinizde uygun gördüğünüz her yere konulabilecek bir unsur haline geldi.Eğer doğru yerde kullanırsanız kesinlikle çok şık ve "Vay Be !" dedirttirebilecek bir husus.

Jesus Peiro, Vera Wang, Alberta Ferretti

6.Boncuk Vurgulamaları

Gelinliğinizde nereye odaklanılmasını istiyorsanız oraya boncuk detaylarını koyun.Hem gözalıcı bir detay olacak hemde diğer gelinlerden farkınız olacak !

Kate Sherford, Sincerity Bridal, Veromia​

7.Kollu & Askıllı

Yaz düğünü yapacak olan gelinlerin yanık izleri varsa kesinlikle bu tip bir gelinlik seçtikleri meşurdur.Ya da o muhteşem gecenizde doyasıya eğlenmek istiyorsanız bu gelinlik modelleri gibi bir model tercih edeceğinizden dolayı bu sezon gene damgasını vuracaklar.

Domo Adami, Lee-Ann Belter, Suzanne Neville

Johanna Hehir, Amanda Wakeley, Nicole Spose​

8.Yunan Tanrıçaları Gibi Olun

Mitolojideki yunan tanrıçaları gibi herkesi büyülemek istiyorsanız bu tanrıça unsurlarını asla gelinliğinizden eksik etmeyin.Hem asil,hem büyüleyici hemde sade olmak adına bence tercih edilebilecek en iyi detay :)

Ella Bridals, Elizabeth Fillmore, Marchesa

Wendy Makin, Marylise, Nicola Anne​

9.Kabarık Etek

Gelinliklerimizin olmazsa olmazı...İlla ki biraz kabaracak o etekler ne dersiniz :çapkın:

Madeline Isaac James, Hollywood Dreams, David Fielden

Paloma Blanca, Sophia Tolli, White Rose Bridal​

10.Dantel

Son birkaç sezonun vazgeçilmezi asalet ve asilik detayı olan danteller elbette gelinliklerde kullanıldığında sadeliği ve asaleti temsil eder hale gelmiştir.İlla gelinliğinizde kullanmanıza gerek yok eldivende kullanacağınız dantel bile sizin havanıza hava katacaktır.

Tara Keely, Monique Lhuillier, Melissa Sweet

Son düzenleme: 11 Şubat 2011
    $ul€ bunu beğendi.
  2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    bu baştakine bayıldım... süpermiş...

+ rep =) dedim ama veremedim borcum olsun gülüm repi hakkettin gönlümün gelinliği o

3. gamselim

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

oyyy şulem benim ya allahımm inş onu giymeyi nasip eder sana birtanem :)

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

inş kuzucum... tabi sende =)

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Valla rep vercektim veremedim ilk fırsatta inşallah..Genç kızları hayalini süsleyen harika birbirinden şık gelinlikler emeğine sağlık canım:))

6. gamselim

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    tşklerr ablacımmm begendiğine cok sevindimm....

2011 yılı gelinlikleri için top 10 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. top 10 erkek tipleri

top 10 erkek tipleri

erkek küserse top 10 erkek isimleri erkekler neden umursamaz davranır top erkekler nedir Şık erkek: Güzel cümleler kurar, aynı kelimeyi asla ikinci kez kullanmaz, buna özel olarak dikkat eder. Asla hatayı kendinde aramaz. Sevgilisini aldatır, kelime oyunlarıyla bunu bile doğrulamanın yolunu bulur. Melek yüzlü, şeytanın avukatıdır. Içi boş, süslü kutudur. Harbi adam: Az konuşur, öz konuşur. Bu...
  2. Sağlıklı Bir Yıl İçin 10 Tavsiye

Sağlıklı Bir Yıl İçin 10 Tavsiye

Daha sağlıklı bir yıl geçirmek ve hastalıklardan uzak durmak için yapmanız gerekenler doktorların tavsiyelirini dikkate almak.Bunun için ise Amerika'nın en popüler ve medyatik doktorlarından Mehmet Öz yeni yıla sağlıklı girmek için tavsiyelerde bulundu. İşte Doktor Öz'ün yeni yıla zinde girmek için verdiği 10 öğüt: Daha çok uyuyun: En az 7 saat uyuyun. Her gece en az 7 saat uyursanız...
  3. Doğru Gelinlik Alışverişi İçin 10 İpucu

Doğru Gelinlik Alışverişi İçin 10 İpucu

mendil etek gelinlik modelleri 2011 mendil etekli gelinlik modelleri 2011 Hernekadar gelinlik seçmek eğlenceli bir iş gibi görünse de oldukça stresli ve zorlayıcı şartlarla ve daralan zamanda gelin adaylarını iyice bunaltır... Kızlar şimdi size vereceğimiz ipuçlarıyla mükemmel gelinliğe zahmetsiz ulaşabilir ve hayallerinizdeki gibi harika bir gelin olabilirsiniz :tik: 1) ERKEN SAATTE...
  4. 2011 Dağınık Topuz Modelleri

2011 Dağınık Topuz Modelleri

2011 dağınık topuz modelleri dağınık topuz modelleri 2011 sade daginik Topuz tercihinizde daha sade ve doğal görünümlü dağınık topuz modellerini tercih ediyorsanız sizlere dağınık topuz örneklerinden derlediğim modelleri sunuyorum.
  5. Gelinlik Seçmek İçin 10 İpucu verir misiniz?

Gelinlik Seçmek İçin 10 İpucu verir misiniz?

İki ay sonra düğünüm var ve ben hala ne yazık ki gelinlik seçemedim sizden bu konuda yardım istiyor ve bana Gelinlik Seçmek İçin 10 İpucu vermenizi rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş