gebe
  1. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

2011 Yili Issizlik Maasi Zammi Ne Kadar?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında ESDE tarafından paylaşıldı.

2011, issizlik maasi zammi, issizlik, maas, zam ne kadar konulari burada meleklerim
    Sevgili Melekler,

2011 Yilinda issizlik maasina ne kadar zam yapildi ? Gelin birlikte ogrenelim...

İşsizlik aylığı 670 liradan bin 256 liraya kadar yükseltilecek. Maaş 16 ay boyunca ödenecek.

Kıdem tazminatının fona devredilmesiyle ilgili tartışmalar devam ederken, işsizlik fonuyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı.
    Fonda biriken 49 milyar liranın sadece yüzde 10’unun işsize dağıtılmasına çözüm bulundu. Buna göre maaş tavanı bin 256 liraya çıkacak. Maaş da 6 ay yerine 16 ay boyunca verilecek.

Habertürk gazetesinde yer alan habere göre; sendikaların da beklentisi olduğu için uygulanmasına İstihdam Strateji Belgesi'ndeki plana göre 670 lira olan işsizlik maaşının üst sınırı 1256 liraya çıkartılacak. Maaş süreasi OECD ortalaması olan 16 aya çıkarılacak.

İşsizliğin ilk üç ayında hak sahibi, çalışırken son 12 ayda aldığı ortalama ücretin yüzde 50'si kadar işsizlik maaşı alacak.

Bu oran işsizliğin ikinci üç aylık döneminde yüzde 40, geri kalan sürede ise yüzde 25'i kadar olacak.

2011 Yili Issizlik Maasi Zammi Ne Kadar? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne kadar asigim

Ne kadar asigim

Ben birini cok seviyorum ama o beni seviyormu emin degilim ne yapmaliyim sizce
  2. sacimi boyatmak istiyorum hangi renkler bu yil moda ne önerirsiniz ???

sacimi boyatmak istiyorum hangi renkler bu yil moda ne önerirsiniz ???

sacimi en son bakir rengine boyatmistim aradan 3 yil gecti simdi sacim kestane renginde yani kendi rengi ve degisiklik istiyorum sizce nasil renkler güzel olur... ve hangi markalari önerirsiniz? sacim dogumdan sonra baya döküldü suan iyi ama eskisi kadar gür degil yani saci besleyen boyalar hangileridir??? simdiden cevaplariniz icin tesekkürler...
  3. AÖF harç ücretleri 2011 2012 yılında ne kadar ?

AÖF harç ücretleri 2011 2012 yılında ne kadar ?

Eskişehir anadolu üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi ne gideceğim 2011 ve 2012 öğretim yıllarında acaba kaç para harç ödeyeceğiz arkadaşlarım. Umarım çok fazla zam gelmemiştir. Acaba bu paraları belgeleri tamamladıktan sonramı ödeyeceğiz nasıl olacak bu ödeme işlemi bilgi verirseniz sevinirim.
  4. 2011 Yılında Kurbanlık Fiyatları Ne kadar?

2011 Yılında Kurbanlık Fiyatları Ne kadar?

kurban bayramı 2011 kurban fiyatları kurbanlık fiyatları 2011 yılında ne kadar oldu? Melekler bu bayram kurban kesmeye karar verdiyseniz,kurbanlık fiyatlarını iyice araştırın ve iyi bir yerde kestirin.Kurban bayramı yaklaştı.Yavaş yavaş kurbanlıklar satın alınmaya başlandı.Kurbanlık koyun almak istiyorsanız son dakikaya bırakmayın,çünkü bu sene de kurbanlık koyunlar daha fazla kurban edilecek...
  5. Hamilelikte Ne Kadar Yürümeliyim

Hamilelikte Ne Kadar Yürümeliyim

gebelikte yürümenin faydaları,hamilelikte yürüyüşün faydaları,gebelikte yürüyüş zararlımı,hamilelikte yürüyüş sakıncalımı,hamilelikte ne kadar yürümeli ,gebelikte yürüyüş hakkında bilgiler Hamileler için gebeliğin 3. ayından sonra haftada 3 gün düzenli yürüyüş yapmak faydalıdır. Yürüyüş orta tempoda olmalıdır ve 20-30 dakika kadar yapılması yeterlidir. Her egzersizde olduğu gibi yürüyüşe...

Sayfayı Paylaş