gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

2011 Yüksek Topuklu Ayakkabı Modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yüksek topuklu ayakkabı modelleri en güzel topuklu ayakkabı modelleri 2011 2011 yüksek Ayakkabı tercihinizde yüksek topuklu modelleri tercih ediyorsanız ve bu konuda kendinize güveniyorsanız sizlere 2011 yılının en moda yüksek topuklu ayakkabı modellerinden seçtiğimiz örnekleri sunuyorum. [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Young bride bunu beğendi.
  2. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Emeğine sağlık canım çok şık modeller var gerçekten

3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Ayy çok güzeller ama ben hiç böyle topuklu giymedim 2 adım atamam valla bunlarla :hhh:
    Şaşıyorum ztn bunları giyenlere nasıl yürüyolan die bi de bazen koşanları bile görüyorum hahaha
    Ben koşmayı bırak adım atamam bunlarla koşmaya kalkarsam sağlam yerim kalmaz :hhh:

4. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    bi kaci harika

5. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

çok güzeller giyinebilenleri tebrik ediyorum

6. rainoffical

rainoffical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Hepsine gerçektende ayrı ayrı bittim Özellikle platformlu topluklu olanlar harbiden ayrı bir hoş gözüktü gözüme (:) Açıkçası benim gibi topuklu ayakkabı takıntısı olan biri için bu resimler ilaç gibi geldi :D

2011 Yüksek Topuklu Ayakkabı Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 Yüksek Topuklu Ayakkabı modelleri

2011 Yüksek Topuklu Ayakkabı modelleri

genç kız topuklu ayakkabı modelleri genç topuklu ayakkabı modelleri 2011 2011 kız Birbirinden güzel topuklu şık ve yeni ayakkabı modelleri...Hepsi 2011 trendleri arasında...
  2. 2011 Topuklu Ayakkabı Modelleri

2011 Topuklu Ayakkabı Modelleri

topuklu ayakkabı modelleri topuklu ayakkabı ayakkabılar 2011 2011 ayakkabılar Topuklu ayakkabı, 2011, modelleri, renkleri hakkında bilgiler Topuklu ayakkabılar herzaman bayanların gözdesi olmuştur...Ama bu sezon altın dönemini yaşıyor topuklu ayakkabılar... İşte kızlar sizlere 2011 Topuklu Ayakkabı Modelleri
  3. Yüksek topuklu ayakkabı modelleri 2012

Yüksek topuklu ayakkabı modelleri 2012

Yüksek topuklu ayakkabı modellerini bir çok kişi ihtişamlı ve güzel görünümü için kullanırken, bir çok kişide göründüğünden daha uzun görünmek için kullanır. Fakat kim nasıl kullanırsa, kullansın. Giymeyi bilen ve kendine yakıştırmayı başaran herkese, farklı bir görünüm kazandırıyor yüksek topuklu ayakkabılar.
  4. Abiye Yüksek topuklu Ayakkabı Modelleri

Abiye Yüksek topuklu Ayakkabı Modelleri

Abiye Yüksek topuklu Ayakkabı Modelleri 2012 topuklu abiye ayakkabı modelleri 2012 Abiye ayakkabılar topuksuz olmaz değil mi? Biz de bu sayfamızda öyle düşündük ve bu sezona damgasını vuran yüksek topuklu abiye ayakkabı modellerini bir araya geitrdik Melek'ler. İşte size yılın trendleri arasında yer alan abiye topuklu ayakkabı modelleri Melek'lerim. :)
  5. 2014 Yüksek Topuklu Ayakkabı Modelleri

2014 Yüksek Topuklu Ayakkabı Modelleri

2014 ayakkabı modelleri, 2014 topuklu ayakkabı modelleri, topuklu ayakkabı modelleri Sanırım ayakkabıya düşkün olmayan bayan yoktur. Biz bayanlar hemen hemen her kıyafetimize göre ayakkabı dolabın da her renk ve modelden ayakkabıyı bulundurmaya gayret ederiz. Özellikle çalışan bayanların buna daha çok ihtiyacı vardır. Klasik giyimin altına topuklu bir ayakkabı modeli ile bütünlük sağlıyacağı...

Sayfayı Paylaş