gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2011 yurtdışı öğretmenlik sınavı ne zaman

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2011 yurtdışı öğretmenlik sınavı ne zaman bu sınavın tarihini bilen var mı lütfen bana bu konuda bilgi verin kızlar!

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

yurtdışı öğretmenlik sınavı ne zaman 2011 2011 yurdışı öğretmenlik sınav tarihi

Avrupa'da görev almak için b1 belgesi isteniyordu. Ancak yeni gelen bir yazıya göre bu belgenin artık b2 olması gerekiyor. Bu durum halihazırdaki bütün öğretmenleri kapsayacak. Tüm öğretmenlerin 16 Mayıs 2011 tarihine kadar b2 belgelerini ibraz etmeleri gerekiyor. Aksi takdirde yurtdışı hizmet süreleri ne olursa olsun görevleri uzatılmayacak.

2011 yurtdışı öğretmenlik sınavı ne zaman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 Polislik Sınavı Ne Zaman

2011 Polislik Sınavı Ne Zaman

polislik sınavı 2011 2011 polislik sınavı ne zaman 2011 Polislik Sınavı Ne Zaman, 2011 PMYO Tarihi, Polislik Sınavı hangi tarihte yapılacak Arkadaşlar polis olmak en büyük hayalim, babamın izinden gidip bende polis olmak istiyorum, polislik sınavı hakkında bilgi verir misiniz? Polis olabilmek için önce YGS Yükseköğretime Geçiş Sınavı 2011'e girilmesi gerekmektedir. Bu sınav 3 Mart 2011...
  2. 2012 pmyo sınavı ne zaman

2012 pmyo sınavı ne zaman

pmyo SINAKızlar Polislik Akademisi Polis Meslek yüksekokulları öğrenci adaylığı ne zaman tarihi, 2012 PMYO sınavının tarihini soruyorum teşekkür ediyorum
  3. 11 Aralık 2011 AİO sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

11 Aralık 2011 AİO sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

Merhaba arkadaşlar 11 Aralık 2011 AİO sınav sonuçları ne zaman açıklanacak ? Bu konuyla alakalı bilgi aradım ama bulamadım. Daha bir sonuç yok bilginiz var mı ?
  4. Ziraat Bankası sınavı ne zaman?

Ziraat Bankası sınavı ne zaman?

Bu konu; ziraat bankası sınavı ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir 2012 yılında Ziraat Bankası farklı bir strateji çiziyor ve ilk defa lise mezunlarıyla yüksek okul mezunlarına da sınavlarda hak tanıyor. Önümüzdeki günlerde yapılacak olan sınavla Ziraat Bankası bünyesinde çalışacak memurlar atanacak. İlgilenen meleklerimiz için sınav bilgileri burada: Ziraat Bankası, yeni açacağı...
  5. 2013 öğretmenlik alan bilgisi sınavları ne zaman yapılacak

2013 öğretmenlik alan bilgisi sınavları ne zaman yapılacak

Merhabalar, 2013 öğretmenlik alan bilgisi sınavlarının ne zaman yapılacağıyla ilgili bilgi almak istiyorum.Forumunuzda bu konuda bilgi varmı acaba?

Sayfayı Paylaş