gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2012 39.Altın Kelebek Ödülleri Bu Gece Sahiplerini Bulacak

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

altın kelebek 2012 ne zaman altın kelebek 2012 ödülleri

Sevgili melekler, bu yıl 39.su düzenlenecek olan Altın Kelebek 2012 Ödülleri bu gece düzenlenecek ödülle sahiplerini bulacak. İlginç bir reklam filmi ile tanıtımı yapılan gecenin haber detayları şöyle...

“Yalan Dünya” dizisinin oyuncuları Sarp Apak, Öner Erkan ve İrem Sak’ın sunacağı gecede, ödüller Hürriyet okurlarının oyları ile seçilen yıldızlara gidecek. 2011-2012’in en başarılı isimlerinin belirleneceği ödül töreni, Kanal D’den canlı yayınlanacak. Gecede Ajda Pekkan, Ebru Gündeş, Göksel, Murat Boz ve Gökçe şarkılarıyla şarkılarıyla sahnede olacak.

Ödül Töreninin ardından kimlerin ödül aldığını meleklermekani.com olarak sitemizde duyuracağız...

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Murat BOZ'un çıkmasını 4 gözle bekliyorum

2012 39.Altın Kelebek Ödülleri Bu Gece Sahiplerini Bulacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Golden Globes Altın Küre Ödülleri Sahipleri

2012 Golden Globes Altın Küre Ödülleri Sahipleri

2012 Golden Globes Altın Küre Ödüller sahipleri kim 2012 Golden Globes Altın Küre Ödüller hakkında bilgi Merhaba Melek'ler... Bu sayfamızda 2012 Golden Globes Altın Küre Ödülleri sahiplerinin kim olduğunu merak edenler için, 2012 Golden Globes Altın Küre Ödüller hakkında bilgileri paylaşıma sunuyoruz :) 2012 Golden Globes Altın Küre Ödülleri Sahipleri Sinema dünyasının en büyük ödülü...
  2. 39.Altın Kelebek Ödülleri İçin Yalan Dünyalı Tanıtım Filmi

39.Altın Kelebek Ödülleri İçin Yalan Dünyalı Tanıtım Filmi

39.altın kelebek ödülleri yalan dünya ekibi 39.altın kelebek ödülleri ne zaman Sevgili melekler, 11 Haziran akşamı dağıtılacak olan 39.Altın Kelebek ödülleri için bir tanıtım filmi hazırlandı. Bu tanıtım filminde ekranların sevilen dizisi Yalan Dünya ekibi rol alıyor. Kanal D'nin hazırladığı bu ilginç tanıtım videosu ve yalan dünya ekibi karşınızda :tik:...
  3. 39.Altın Kelebek Ödülleri ve Sahipleri Listesi 2012

39.Altın Kelebek Ödülleri ve Sahipleri Listesi 2012

39.altın kelebek ödülleri altın kelebek ödülleri 2012 Sevgili melekler, geçtiğimiz gece düzenlenen bir törenle 39.altın kelebek ödülleri sahipleriyle buluştu. Sarp Apak, Öner Erkan ve İrem Sak'ın sunduğu ve sunuculukların beğenilmediği gece, ödül kazanan isimler ve ödüllerle ilgili detaylar şöyle... Ünlü manken Tülin Şahin, törene katılan sanatçılarla Hürriyet Dünyası için çok özel...
  4. Adana Altın Koza 2012 Ödülleri Sahiplerine Verildi

Adana Altın Koza 2012 Ödülleri Sahiplerine Verildi

Bu konu; 19.Altın Koza Film Festivali ödülleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Adana'dan bu sene de ünlüler geçti. 19.Adana Altın Koza Film Festivali Ödülleri sahiplerini buldu. Ferzan Özpetek başkanlığında ki jürinin incelediği ve ödüle layık olduğu filmleri sizlerle paylaşmadan önce ünlü yönetmenler Zeki Demirkubuz ve Yeşim Ustaoğlu'nun çıkan sonuçları beğenmediklerini...
  5. 2013 Hürriyet Altın Kelebek Ödülleri Sahiplerini Buldu

2013 Hürriyet Altın Kelebek Ödülleri Sahiplerini Buldu

40.altın kelebek ödülleri, 2013 altın kelebek ödülleri, hürriyet altın kelebek ödülleri 2013 Sevgili melekler, gezi olayları sebebiyle düzenlemeceği tarih ertelenen 40.Hürriyet Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu. Karadayı dizisinin geceye damga vurduğu ödüllerden en iyi erkek ve en iyi kadın oyuncu ödülleri de yine bu dizide başrol oynayan Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel'e gitti....

Sayfayı Paylaş