gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplaması nedir bilen var mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2012 9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama hakkında bana mümkünse bilgisi olan varsa bilgi versin kızlar.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama
    9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama

Dönem sonunda her dersin ortalaması alınarak dersin haftalık ders saati ile çarpılır. Daha sonra çarpım sonuçları derslerin haftalık ders saatleri toplamına bölünür. Çıkan sonuç: Derslerin her biri 45.00 puandan aşağı olmamak şartı ile tüm derslerin dönem ağırlıklı puan ortalaması 70.00 - 84.99 olanlar teşekkür; 85.00 puan ve yukarı olanlar takdir alırlar.

9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplaması Yapmak İçin Tıklayınız.

2012 9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplaması nedir bilen var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 8. 9. 10. sınıf taktir ve teşekkür hesaplaması nasıl yapılıyor

8. 9. 10. sınıf taktir ve teşekkür hesaplaması nasıl yapılıyor

Yukarıda belirtmiş olduğum 8 9 ve 10 sınıflara giden kişilerin teşekkür hesaplaması tam olarak nasıl yapılıyor. Kaynak varsa sevinirim. Teşekkürler.
  2. 5. 6. 7. 8. 9. Sınıf teşekkür takdir hesaplama

5. 6. 7. 8. 9. Sınıf teşekkür takdir hesaplama

Selam değerli anneler ve sevgili öğrencilerimiz. 5. 6. 7. 8. 9 sınıflardan birisine gidiyorsanız aşağıdaki şekilde taktir yada teşekkür alacağınızı hesaplayabilirsiniz. 2011 Yeni sistemde takdir ve teşekkür hesaplanması aşağıdaki formüle göre yapılır; Okulların Dönem sonunda her dersin ortalaması alınarak dersin haftalık ders saati ile çarpılır. Daha sonra çarpım sonuçları derslerin...
  3. Meb 9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplaması acil!!!

Meb 9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplaması acil!!!

Meb 9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplaması ne şekildeo luyor lütfen bana bu konuda bilgi verin ve yardımcı olun arkadaşlar.
  4. 9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama Online bilgi almak istiyorum

9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama Online bilgi almak istiyorum

9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama Online Selam arkadaşlar sizden 9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama Online bilgi rica ediyorum ricamı yerine getireceğiniz için şimdiden çok tşkler.
  5. 9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama E Okul yardımcı olun

9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama E Okul yardımcı olun

9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama E Okul Selam arkadaşlar sizden 9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplaması hakkında online bilgi istiyorum bana 9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama E Okul konusunda bilgi verirseniz çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş