gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2012 Açık İlköğretim 2. Dönem Sınav Yerleri

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2011-2012 Açık İlköğretim II. Dönem Sınav Yerleri Belirlendi 2011-2012 Açık İlköğretim II. Dönem Sınav Yerleri Belli Oldu

İlköğretimi açıktan bitirmek üzere Açıköğretimde okuyan meleklerimiz ve sayın misafirlerimizin dikkatine ! 2. dönem için sınava gireceğiniz yerler belli oldu melekler . Ayrıntılar aşağıda ki yazımızda...

2011-2012 Eğitim Öğretim Yılı II. Dönem sınav yerleri belli oldu. Öğrencilerin Öğrenci girişinden AİO Bilgi Sistemine kullanıcı adı ve şifresi ile girdikten sonra,Bilgi Kontrol Ekranları" mönüsü altında ki "Öğrenci Sınav Giriş Bilgileri" ekranına girerek sınav yerlerini öğrenebilirler.

Sınav 15 Nisan 2012 Pazar günü saat 10:00 ve 14:00 olmak üzere 2 oturum halinde yapılacaktır.

Aşağıdaki Sayfadan sınav yerlerinizi öğrenebilirsiniz..

Açık İlköğretim Okulu Sınav Yerleri

2012 Açık İlköğretim 2. Dönem Sınav Yerleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 Açık İlköğretim I. Dönem Sınav Sonuçları

2011 Açık İlköğretim I. Dönem Sınav Sonuçları

Kızlar 2011 Açık İlköğretim I. Dönem Sınav Sonuçları hakkında bilgi istiyorum
  2. 2012 Açık İlköğretim 2. Dönem Yeni Kayıt İşlemleri

2012 Açık İlköğretim 2. Dönem Yeni Kayıt İşlemleri

Kızlar 2012 Açık İlköğretim 2. Dönem Yeni Kayıt İşlemleri hakkında bilgisi olan varmı
  3. 1. Dönem 2011 Açık İlköğretim Sınav Sonuçları

1. Dönem 2011 Açık İlköğretim Sınav Sonuçları

2011 Açık İlköğretim 1. Dönem Sınav Sonuçları 1. dönem Açık Öğretim sınav sonuçları hakkında merak eden tüm melek'lerimize ve misafirlerimize, ilgili tüm vbilgileri bu sayfamızda aktarıyoruz arkadaşlar. 11 Aralık 2011 tarihinde yapılan 1.Dönem Açık İlköğretim Sınav Sonuçlarının yarın açıklanması bekleniyor.Açık İlköğretim I. Dönem Sınav sonuçlarının açıklanacağı sayfaya aşağıdaki...
  4. Açık İlköğretim 2. Dönem Kayıt Yenileme İşlemleri 2012

Açık İlköğretim 2. Dönem Kayıt Yenileme İşlemleri 2012

2012 Açık İlköğretim 2. Dönem Kayıt Yenileme İşlemleri Açık Öğretim 2. dönem kayıt yenileme işlemleri hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri, sizler için araştırdık ve bu sayfamızda paylaşıma sunuyoruz Melek'ler. 2011-2012 Öğretim Yılı II. Dönem Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme işlemleri 9 Ocak - 2 Mart 2012 tarihleri arasında yapılacak. Açık İlköğretim II. Dönem Kayıt Yenileme hakkında bilgi...
  5. Açık İlköğretim II. Dönem Sınav Yerleri 2011-2012

Açık İlköğretim II. Dönem Sınav Yerleri 2011-2012

Açık İlköğretim II. Dönem Sınav Yerleri 2011-2012 yerleri nereler nasıl öğrenecez bunu lütfen yardımcı olun.

Sayfayı Paylaş