2012 Açıköğretim kayıt tarihleri 2012

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Selam kızlar 2012 Açıköğretim kayıt tarihleri ne zaman bilgisi olan var mı varsa rica ediyorum yazsın tarihleri

2012 AÖF kayıt tarihleri,
Açıköğretim kayıt tarihleri 2012

AÇIKÖĞRETİM 2012 ÖĞRETİM YILI KAYIT YENİLEME

2011-2012 öğretim yılı kayıt yenileme işlemleri 28 Kasım tarihinde başlayıp ve 23 Aralık 2011 tarihinde sona ermişti. 2012 yılında Kayıt yeniletecek öğrenciler, Öğretim Gideri ve Öğrenci Katkı Payı 1. taksitlerini belirtilen tarihler arasında ödemek zorundadırlar.
Ödemeyi Vakıfbank Internet Şubesinden, Vakıfbank ATM'lerinden, 444 0724 Vakıfbank Telefon Bankacılığından 23 Aralık tarihi saat 23:30 a kadar ve tüm Vakıfbank Şubelerinden ise 23 Aralık 2011 tarihi mesai saati bitimine kadar yapabileceklerdir.
Belirtilen tarihlerde ödemelerini yapmayan öğrencilerin KAYITLARI YENİLENMEZ ve bu öğretim yılında sınavlar dahil hiçbir öğrencilik hakkından yararlanamazlar. Belirtilen tarihten sonra, sebeple olursa olsun (rapor dahil) hiçbir mazeret kabul edilmeyecek ve kayıt yenileme süresi kesinlikle uzatılmayacaktır.

Kayıt yenileme bedelini bankaya ödedikten sonraki 2 iş günü içerisinde kaydınız otomatik olarak yenilenecektir. Kayıt yenileme bedelini bankaya ödedikten sonra 2012-2013 öğretim yılı bandrolünün öğrenci kimlik kartınıza yapıştırılması için AÖF büronuza başvurunuz. 2012-2013 öğretim yılı kitaplarınızı (varsa) almak istiyorsanız, öğrenci kimlik kartınızla 28 Kasım ile 30 Ocak 2012 tarihleri arasında AÖF büronuza başvurmalısınız. Kayıt yenileme işleminizin gerçekleşip gerçekleşmediğini, aşağıdaki kutuya T.C. kimlik numaranızı yazarak kontrol edebilirsiniz. Bankaya bedel ödedikten sonra 2 iş günü geçtiği halde halen kayıt yeniletmiş görünmüyorsanız AÖF Büronuza, öğrenci kimlik kartınız ve ödeme yaptığınız banka dekontu ile başvurarak bilgi alabilirsiniz.

Geri