gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 anneler günü mesajları

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2012 anneler günü mesajları, msjları, sözleri, söz, sms, smsleri, en yenileri ve en güzelleri burada arkadaşlar
    2011 Anneler Gününü ardımızda bıraktık. Daha şimdiden, hayatımızda sahip odluğumuz en kıymetli hazinemiz olan annelerimizin, 2012 yılında ki Anneler Günü için, en yeni ve en güzel Anneler Günü mesajlarını sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler:)

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni çok seviyorum Annem.

Bir günümde değil her günümdesin. Her gün her saniye benimlesin. Her zaman bana destek oldun. Sen benim için çok özelsin. Anneler günün kutlu olsun.

Benim bitanecik tatlı annem, senin çocuğun olduğum için her zaman gurur duydum. Ellerinden öperim.

Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Anneler günü kutlu olsun canım annem

Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım,
    iyi ki varsın. Anneler günün kutlu olsun

Sen varken ben yoktum. Sen açken ben toktum. Şimdi de, sonra da basımın tacı annem. Seni hep seveceğim benim canım annem.

Benim için her şeye katlanan her zaman yanımda olan değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesinin, anneler günü kutlu olsun...

Canım annem, sultanım... Aldığım son nefese yaşadığım son güne kadar ben sana sende bana aitsin annem. Anneler günün kutlu olsun sultanım.

2012 anneler günü mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anneler Gunu Mesajları

Anneler Gunu Mesajları

Kelimelerle Anlatilamayan Fedakarlik Ve Karsiliksiz Sevgiyi, Tarif Et Desen Bana Herhalde Sadece "anne" Derdim..anneler Gunun Kutlu Olsun... Bir Gunumde Degil Her Gunumdesin. Her Gun Her Saniye Benimlesin. Her Zaman Bana Destek Oldun. Sen Benim Icin Cok Ozelsin. Anneler Gunun Kutlu Olsun... Sevgili Annecigim, Birgun Umarim Bana Gosterdigin Sevgi Ve Sabri Sana Gosterebilme...
  2. anneler günü mesajları!

anneler günü mesajları!

» Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Anneler günü kutlu olsun bitanem. » Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. Seni çok seviyorum. » Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın.. en aziz varlığımız. Anneler günün kutlu olsun annem. » Her şeye değer senin sonsuz sevgin.. Annem annem.. Seni çok arıyorum.. Çok özledim. Anneler günün...
  3. Anneler Günü için mesajlar

Anneler Günü için mesajlar

Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum anne. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum. Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Anneler günün kutlu olsun. Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Anneler günün kutlu...
  4. Anneler günü mesajları

Anneler günü mesajları

Anneler günün kutlu olsun. Sevgili annem , hangi gün aklımda değilsinki .Benim için herşeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine.. Anneler günün kutlu olsun .Bulamadım seninki gibi sıcak bir sine, hasretine dayanamıyor artık bu sine. Çok aradım, bulamadım senin gibisini. Hasretinden bak ağlıyor gözlerim yine. SENI OZLUYORUM ANNE .FEDAKARLIK,...
  5. 2011 Anneler Günü Mesajları

2011 Anneler Günü Mesajları

anne sözleri anneler günü 2011 anneler gunu 2011 günü mesajları sözleri anne mesajları, anneye mesaj, anneler günü mesajları, 2011 anneler günü,ne zaman,anneler günü tarihi,sözleri,anneler günü için güzel sözler Anaların hakkı aslında bir mesajla değil bin mesajla bile ödenmez arkadaşlar:) Öğrenci olabilirsiniz,uzakta ve gurbette oturuyor olabilirsiniz annenize atacağınız belki de bir...

Sayfayı Paylaş