gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 Aöf Af

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben Açık öğretim örnecisiyim ve açık öğretim fakültesinde kaydı silinenler için öğrenci affı çıkacak mı merak edşiyorum bu konuda bilgi sahibi olanlardan lütfen ivedilikle bilgi bekliyorum.

2012 Aöf Af konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Af Dileme Sözleri 2012

Af Dileme Sözleri 2012

Af Dileme Sözleri 2012 Merhaba kızlar Af Dileme Sözleri 2012 sözleri istiyorum sizden bakındım siteye ama heralde forumu bulamadım ben o yüzdende kestirme olsun diye buradan yazdım :D
  2. 2012 Af Dileme Sözleri kısa

2012 Af Dileme Sözleri kısa

Af Dileme Sözleri yeni 2012 Af Dileme Sözleri kısa Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda yılın en güzel ve yeni olan af dileme sözlerini, sizlerle ve af dilemek isteyen tüm arkadaşlarımızla paylaşıyoruz :) Kırık bir kalp bıraktım sana biliyorum, beni affetmeni istiyorum, yüzüm kızarık içim bulanık senden sevgi dileniyorum affet beni diyorum lütfen affet. Hazin Bir Son istemiyorum...
  3. 2012 Aöf Ara Sınav Çözümleri

2012 Aöf Ara Sınav Çözümleri

2012 Aöf Ara Sınav Çözümleri hakkında lütfen varsa bilginiz çok acil bilgi veriniz
  4. Aöf 2012 Ara Sınav Sonuçları

Aöf 2012 Ara Sınav Sonuçları

Aöf 2012 Ara Sınav Sonuçları ne zaman açıklanacak lütfen bilgi verin.
  5. 2012 AÖF Ara Sınav Sonuçları

2012 AÖF Ara Sınav Sonuçları

Aöf Ara Sınav Sonuçları 2012 AÖF 2012 Ara Sınav Vize Tarihleri Sonuçları Sevgili melekler, AÖF Ara Sınav (Vize) 7-8 Nisan 2012 tarihleri arasında yapılacaktır. Sınavdan sonra sonuçları öğrenmek için , Açıköğretim e-Öğrenme Portalı adresine girip T.C. Kimlik Numaranız ile Oturum Aç sekmesinden giriş yaparak sınav sonuçlarını sorgulayabilirsiniz. Bol şans :)

Sayfayı Paylaş