gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 Aöf Ara Sınav Çözümleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2012 Aöf Ara Sınav Çözümleri hakkında lütfen varsa bilginiz çok acil bilgi veriniz

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 Aöf Ara Sınav Soru Çözümleri
    2012 Aöf Ara Sınavı 07 - 08 Nisan tarihlerinde yapılacaktır.Sınav Yapıldıkdan sonra 2012 Aöf Ara Sınav Çözümleri sitemizde açıklanacakdır.

Yapılan sınavın ardından sorular açıklandığında sitemizden Çözümlere Ulaşabilirsiniz.

2012 Aöf Ara Sınav Çözümleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Aöf Af

2012 Aöf Af

Ben Açık öğretim örnecisiyim ve açık öğretim fakültesinde kaydı silinenler için öğrenci affı çıkacak mı merak edşiyorum bu konuda bilgi sahibi olanlardan lütfen ivedilikle bilgi bekliyorum.
  2. ygs 2012 sınav soruları ve çözümleri

ygs 2012 sınav soruları ve çözümleri

ygs 2012 sınav soruları ve çözümleri konusunda yardımcı olursanız çok büyük sevap işlersiniz.
  3. Aöf 2012 Ara Sınav Sonuçları

Aöf 2012 Ara Sınav Sonuçları

Aöf 2012 Ara Sınav Sonuçları ne zaman açıklanacak lütfen bilgi verin.
  4. 2012 AÖF Ara Sınav Sonuçları

2012 AÖF Ara Sınav Sonuçları

Aöf Ara Sınav Sonuçları 2012 AÖF 2012 Ara Sınav Vize Tarihleri Sonuçları Sevgili melekler, AÖF Ara Sınav (Vize) 7-8 Nisan 2012 tarihleri arasında yapılacaktır. Sınavdan sonra sonuçları öğrenmek için , Açıköğretim e-Öğrenme Portalı adresine girip T.C. Kimlik Numaranız ile Oturum Aç sekmesinden giriş yaparak sınav sonuçlarını sorgulayabilirsiniz. Bol şans :)
  5. Aöf Sınav Yerleri Açıklandı mı?

Aöf Sınav Yerleri Açıklandı mı?

Merhaba melekler, acaba aöf sınav yerleri açıklandı mı ? Acil aöf sınav yerleri bilgisi lazım..

Sayfayı Paylaş