gebe
  1. canım benim

canım benim Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

2012 aralıkta doğum yapacaklar

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında canım benim tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar.10haftalık hamileyim.heyecanlıyım tabiki...görüşlerimizi tecrübelerimizi burda paylaşalım olmazmı???anne adaylarını bekliyorum...:bebem:

gonca 16 bunu beğendi.
  2. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    bende 10.haftaya girdim ve aralık ortaları gibi doğum yapıcam kısmetse inşallah ama daha çooook var :)

3. canım benim

canım benim Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    allah güzel bir hamilelik sağlıklı bir doğum nasip etsin inşallah canım

2012 aralıkta doğum yapacaklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkekler de doğum yapacak..

Erkekler de doğum yapacak..

Erkekler de doğum yapacak Alman sosyolog, bugünün ve geleceğin cinselliği konusunda oluşan düşünceleri bir kitapta topladı… 13 Mart 2007 Salı 21:00 Alman sosyolog Klaus Fieseler, cinsellik uzmanları, sokaktan insanlar ve psikologlarla yaptığı röportajlardan oluşan kitabında mitlerin temelini araştırmaya çalıştı. Gelecek konusunda düşüncelere göre, 2020′de zenginler gen teknolojisi sayesinde...
  2. doğum yapacak bayan öğretmenlerin dikkatine

doğum yapacak bayan öğretmenlerin dikkatine

öğretmenlerin doğum izni öğretmenlerin doğum izni yönetmeliği süt yönetmeliği öğretmenlerde 2010 size öğretmenlerin doğum izinleriyle ilgili bulduğum tüm mevzuat yönetmelik ve izinleri paslıyorum. :) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun konuya ilişkin 104 ve 108'inci maddeleri Doğum Sebebiyle Verilecek Mazeret İzni: Madde 104- A) Memura doğum yapmasından önce 8 hafta ve doğum yaptığı...
  3. Aralıkta doğum varrrr :)

Aralıkta doğum varrrr :)

Kızlar merhaba ben 4 gün önce hamile olduğumu öğrendim çok şükür... daha yolun başındayım. eğer allahın izniyle normal gebelik varsa ve herşey yolunda giderse inşallah aralıkta anne olacağım. burada paylaşımlarda bulunabiliriz...
  4. doğumu nerede yapacaksınız?

doğumu nerede yapacaksınız?

doğum yöntemleri normal doğum arkadaşlar selam; doğumu nerede gerçekleştiriceksiniz karar verdinizmi? ben kozyatağı central da yaptım ve çok memnun kaldım
  5. aralık ayı  doğumu

aralık ayı doğumu

inşallah allahım bu kez nasip eder

Sayfayı Paylaş