gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2012 Aşure Ayı Ne Zaman Başlayacak ?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2012 Aşure Ayı Başlangıcı Ne zaman 2012 Aşure Ayı Başlangıç Tarihi

Merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 2012 yılı aşure ayının hangi tarihte başlayacağı bilgisini paylaşıyoruz melekler :)

2012 yılında aşure ayının başlangıç tarihi 15 Kasım 2012 Perşembe gününe denk geliyor.

2012 Aşure Ayı Ne Zaman Başlayacak ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 YGS başvuruları ne zaman başlayacak

2012 YGS başvuruları ne zaman başlayacak

Arkadaşlarım 2012 de yapılacak olan ygs başvuruları ne zaman başlayacak hangi tarihte yapılacak bilgi var mı
  2. Aşure Ayı Ne Zaman Bitiyor

Aşure Ayı Ne Zaman Bitiyor

Aşure Ayı Ne Zaman Bitiyor kızlar bilenler yazarsa sevinirim.
  3. Aşure ayı ne zaman bitecek

Aşure ayı ne zaman bitecek

Dün komşum aşure getirdi. Ben de yapmak istiyorum ama şu sıralar evde tadilat var. Muharrem bitmeden yapmak istiyorum. Ne zaman bitiyor muharrem ayı ?
  4. 2013 yılında ramazan ayı ne zaman başlayacak

2013 yılında ramazan ayı ne zaman başlayacak

Selamlar.Ramazan ayı 2013 yılında hangi tarihte başlayacak bilgi verebilirmisiniz, yine susuzluktan ölecez galiba :S
  5. 2013 Aşure Ayı Ne Zaman Başlayacak?

2013 Aşure Ayı Ne Zaman Başlayacak?

2013 aşure ayı, aşure ayı 2013, 2013 aşure günü Sevgili melekler, bu gün hicri yılbaşı. 4 Kasım pazartesi gününe denk gelen 2013 muharrem ayı yani hicri yılbaşıbugün. Hepimiz için hayırlara vesile olsun... Hicri yeni yılın ilk günü olan Muharrem ayının ilk gününü en iyi şekilde değerlendimeli.Bu günü oruçlu olarak geçirmeli Muharrem ayının ilk 10 günü oruö tutanlar için büyük...

Sayfayı Paylaş