gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 avea gizli numaralara kapatma

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

avea gizli numaralara kapatma 2012 avea gizli numaralara kapatma

Avea kullanıyorsanız ve hattınızı gizli numaralara karşı kapatmak mı istiyorsunuz ve ne yapacağınızıda bilmiyor musunuz? O halde aşağiıda ki önerilerimizi adım adım takip edin ve uygulayın melek'ler.

Avea aboneleri hatlarını gizli numaraya kapatmak için cep telefonlarından *253#’yi tuşlayıp arama tuşuna basmaları yeterli. Servisi iptal etmek ve gizli numaradan gelen aramaları kabul etmek için #253#’ü tuşlayıp arama tuşuna basmanız yeterli oluyor. Bu işlemler sadece bir kereye mahsus yapılıyor. Her arama için tekrar tekrar ayarlamak gerekmiyor.

2012 avea gizli numaralara kapatma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gizli numaraları engelleyin

gizli numaraları engelleyin

artık cep telefonlarından yapılabilen yönlendirmeyle gizli numara çağrıları engellenebiliyor. 1 Ocak 2008 tarihi itibariyle GSM operatörleri üzerinden gizli numarayla arama dönemi sona erdi. Ancak, yine gizli numarayla arama yapılabiliyor. İşte bu sorundan kurtulmak çok basit bir işlemle mümkün olabiliyor. Ancak, cep telefonlarından yapılabilen basit bir işlemle gizli numaralar deşifre...
  2. Numaram gizli numaralara kapalı olduğu halde..

Numaram gizli numaralara kapalı olduğu halde..

Kızlar Şubat ayında sevgililer günü dolayısıyla alınan telefonu kullanmaya başladığımdan beri .Numaram özel numaralara kapalı olduğu halde numaramı özelden birisi arıyor sürekli bi kaç kere açtım.Hiç ses yok yani birii arasa konuşmasa bile bi uğultu vs. olur bunda hiç bişey yok.Tuzaktır dedim faturama yansır diye açmadım.Açmayınca 1 cevapsız arama flanda yazmıyor.Yani tel. onu çağrı olarak ta...
  3. Facebook Duvar Kapatma 2012

Facebook Duvar Kapatma 2012

Facebook Duvar Kapatma 2012 hakkında da bilgi verin size yazdığım her konuda yardım ettiniz bunda da yardım edeceğinizi biliyorum. İyi günler:)
  4. Turkcell İçin Gizli Numaralara Kapatma 2012 Nasıl Yapılıyor ?

Turkcell İçin Gizli Numaralara Kapatma 2012 Nasıl Yapılıyor ?

Turkcell Gizli Numaralara Kapatma 2012 Turkcellde Gizliye Kapatma 2012 Sevgili melekler, Turkcell telefon hattını kullanan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Turkcell Gizli Numaralara Kapatma 2012 bilgilerini sizlerle paylaşmak istiyoruz.( Turkcell faturalı hat dakika sorgulama için tıklayınız ).. Gizli bir numaradan aranmak istemiyorsanız hattınızı gizli çağrılara...
  5. Avea İçin Bilinmeyen Numaralar Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır ?

Avea İçin Bilinmeyen Numaralar Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır ?

Avea Bilinmeyen Numaralar Kapat Avea Bilinmeyen Numaralar Nasıl Kapatılır Sevgili avea kullanıcısı meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için avea ile ilgili kullanım kolaylıklarını paylaşmaya devam ediyoruz. En son sizlerle paylaştığımız avea bilinmeyen numaranın kime ait olduğunu öğrenme bilgilerinin ardından bu sayfamızda da Avea Bilinmeyen Numaralar Nasıl Kapatılır hep birlikte...

Sayfayı Paylaş