gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 avea hattı her yöne sms paketleri hakkında bilgi verin

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Avea hattı kullanıyorum ve yılın en son sms paket bilgilerini sizlerden öğrenmek istiyorum, teşekkür ediyorum..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Her Yöne Sms Paketleri Avea

Her yöne 1.000 ve 2.000 SMS Paketleri

Heryöne 1.000 SMS Paketi kapsamında yurt içi her yöne kullanılabilecek 1000 SMS, heryöne 2.000 SMS Paketi kapsamında yurt içi her yöne kullanılabilecek 2.000 SMS verilecektir. Faturalı bir hat abonesi, bir fatura dönemi içerisinde Heryöne 1.000 ya da Heryöne 2.000 SMS Paketi'ni sadece bir kez satın alabilecektir.

Dev Sms Paketleri

Dev 3000, İçhatlar 5000 sms paketleri

Dev 3000 sms paketi için; 3000 yazıp 5150'ye ücretsiz gönder

İçhatlar 5000 sms paketi için; 5000 yazıp 5150'ye ücretsiz gönder!

30-50-150 SMS Paketleri

Vergiler dahil 4 TL karşılığında her yöne 30 SMS, 6 TL karşılığında her yöne 50 SMS yada 12 TL karşılığında her yöne 150 SMS'in olabilir. Hangi tarifede olursan ol OTUZ, ELLI, yada YUZELLI yazıp 5150'ye ücretsiz SMS gönder paketin cebine gelsin.

1.000+ 10.000 SMS Paketi

Avea ile ayda sadece 11 TL'ye yurt içi her yöne 1.000, Avea içi 10.000 SMS atıyorsun, Avea ile SMS'e doyuyorsun!

Üstelik paketten faydalanmak için sadece "KAYIT" yazıp 3900'a ücretsiz SMS göndermen yeterli.

2012 avea hattı her yöne sms paketleri hakkında bilgi verin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Turkcell Her Yöne Sms Paketleri hakkında bilgiler

Turkcell Her Yöne Sms Paketleri hakkında bilgiler

Turkcell Her Yöne Sms Paketleri fiyatı Turkcell Her Yöne Sms Paketleri son gün Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Turkcell Her Yöne Sms Paketleri hakkında merak edilen son gün ve fiyatlar hakkında ki tüm bilgilere yer veriyor ve konuyla ilgili tüm arkadaşalrımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. Her Yöne SMS paketiyle gençTarifeliler ve GençPlus tarifeliler 12 TL karşılığında 30 gün...
  2. 2012 Haftalık Sms Turkcell Her Yöne hakkında bilgi

2012 Haftalık Sms Turkcell Her Yöne hakkında bilgi

Haftalık Sms Turkcell Her Yöne 2012 Turkcelln her yöne haftalık SMS, Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda gelen yoğun istekler üzerine Haftalık Sms Turkcell Her Yöne kampanyası hakkında ki bilgileri sizlerlede paylaşıyoruz. Turkcelln her yöne SMSya katılmak için HERYONE SMS yaz 2222'ye gönder..Kampanya 31 Mart 2012 tarihine kadar geçerlidir Haftalık Sms Turkcell Her Yöne nedir...
  3. Avea Sms Paketleri 2012 paketleri hakkında bilgi verir misiniz

Avea Sms Paketleri 2012 paketleri hakkında bilgi verir misiniz

Merhaba arkadaşlar sizden 2012 Avea Sms Paketleri hakkında varsa bildikleriniz benimle Avea Sms Paketleri 2012 paketleri indirimleri hakkında bilgi paylaşmanızı rica ediyorum.
  4. Avea Hattı İçin Sms Paketi Yapma Bilgileri

Avea Hattı İçin Sms Paketi Yapma Bilgileri

Bu konu Avea Faturalı Sms Paketi Nasıl Yapılır hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, avea hattı kullanıyorsanız ve sms paketleri konusunda bilgi sahibi olamk istiyorsanız bu sayfamızda sizlerle paylaşacağımız avea faturalı sms paketi nasıl yapılır vereceğimiz bilgiler işinize yarayacaktır...(Avea çalarken dinlet aboneliği için lütfen tıklayın ) Her ihtiyaca yönelik...
  5. avea faturalı hatlar için her yöne sms paketi?

avea faturalı hatlar için her yöne sms paketi?

Arkadaşlar iyi geceler herkese. Ben avea faturalı hat kullanıyorum.Acaba her yöne sms tarifeleri nasıl, bilginiz varmı bu konuda?

Sayfayı Paylaş