gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 babalar günü için güzel sözler istiyoırum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar, babalar günü yaklaşıyor ve ben rahmetli babam için sizden o güne özel en güzel babalar günü sözleri istiyorum. Paylaşımınız için şimdiden çok tşkler diyor ve tüm babaların babalar gününü kutluyor ellerinden öpüyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 babalar günü için güzel sözler istiyoırum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. babalar günü cep msjları ve babalar için sevgi sözleri

babalar günü cep msjları ve babalar için sevgi sözleri

babaya sevgi sözleri ”BIR BABA, KENDI MUTLULUGUNDAN COK, COCUKLARININ MUTLULUGU ILE MUTLU OLUR. ” Golti• “COCUKLUK CAGINDA BABA KORUMASINDAN DAHA GUCLU BIR IHTIYAC DUSUNEMIYORUM. br> • “BABANIN MIRASINI MI ISTIYORSUN? BILGISINI OGREN. ONUN PARASINI HEMEN HARCAYABILIRSIN. • “BABANIN ERDEMLERI COCUKLARININ SERVETIDIR. • “BABANIN ROLU, YUZ OGRETMENINKINE BEDELDIR. • “INSAN BABASINA BORCLU...
  2. Anneler Günü için güzel sözler

Anneler Günü için güzel sözler

SEN HAYATIMIN KUTUP YILDIZI OLDUN. NEREYE GIDERSEM GIDEYIM ISIGININ ALDTINDA SEVGINLE UYUDUM. DOGRU YOLU BULDUM.SENI SEVIYORUM ANNE. SEN VARKEN BEN YOKTUM.SEN ACKEN BEN TOKTUM.SIMDI DE SONRA DA BASIMIN TACI ANNEM.SENI HEP SEVECEGIM BEN OLENE DEGIN.ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN... SENI UNUTMADIGIMI BUGUNDE BILMENI ISTEDIM. ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN DUNYANIN EN GUZEL VE OZEL ANNESI......
  3. Anneler günü için güzel sözler

Anneler günü için güzel sözler

anneler günü güzel sözler anneler günü için güzel sözler annelere facebook anne sözleri facebook anne sözleri Anneler gününde ona sevginizi bu güzel sözlerle gönderebilir ve bu güzel ve özel günde onu hatırlayıp mutlu edebilirsiniz:) Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum anne. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum. Meğer dilimdeki ve beynimdeki en...
  4. aşure günü için güzel sözler 2012

aşure günü için güzel sözler 2012

Aşure günün ile ilgili olarak güzel sözler istiyorum ama forumda var mı ya da benim için bulabilirmisiniz aşure günü mesajları ?
  5. En Güzel Kısa Babalar Günü Sözleri

En Güzel Kısa Babalar Günü Sözleri

Babalar gününe özel birbirinden özel ve anlamlı sözleri sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz. Sizde babanızı bu özel günde anlamlı söz ve mesajlarla daha çok mutlu etmek istiyorsanız birazdan sizler için paylaşacağınız aşağıda ki sözlerden beğendiklerinizi seçerek onunla paylaşabilirsiniz. Mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissettiğim dün de bugün de yarın...

Sayfayı Paylaş