gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

2012 bambi ayakkabı modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

kıslar yaz geliyo ayakkabıları değişme vakti geldi hadi bi göz atın şu modellere nasıllarmış bakalım

ASİMELEK bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    yaaa çok güzeller bnayıldım bende mavi ayakkabı siyah babet istiyorum :D:D

3. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    bende hepsini istiyorumm :D:D ayy küçükken annem hep derdi seni ayakkabıcıyla evlendirecem diye ayakkabılara oldum olası düşkünümdür :D:D

2012 bambi ayakkabı modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bambi ayakkabı modelleri 2011

Bambi ayakkabı modelleri 2011

bambi ayakkabı modelleri bambi ayakkabı 2011 2011 yaz modelleri bambi ayakkabı, modelleri, modası, 2011 trendleri burada arkadaşlar. Bambi'nin 2011 trendi ayakkabıları, sizlerin beğenisi için bu yazımızda huzurlarınızda Melek'ler:)
  2. Bambi sonbahar kış ayakkabı modelleri 2012

Bambi sonbahar kış ayakkabı modelleri 2012

Bambi ayakkabı, modelleri, 2012, sonbahar kış Ayakkabı sektörünün ileri gelen firmalarından bir tanesi olan Bambi, sonbahar kış koleksiyonu ile karşımıza çıkıyor. Üretmiş olduğu sonbahar kış koleksiyonunda yer verdiği ürünler ile dikkat çekici tasarımları ortaya çıkartan Bambi, ürünlerine sağladığı kalite ile bu anlamda ilk tercihlerden bir tanesi haline gelmiştir.
  3. Faysal 2012 Ayakkabı Modelleri

Faysal 2012 Ayakkabı Modelleri

faysal ayakkabı faysal ayakkabı modelleri Bir aile şirketi olarak 1973 yılında kurulan Faysal Ayakkabı İstanbul Caddebostan'da müşterilerine hizmet veriyor melekler :) Platform topuk şık abiye ayakkabı modelleriyle göz dolduran Faysal Ayakkabı, 2012 koleksonunda da iddialı görünüyor. Markanın, gece kıyafetlerine uyumlu son derece zarif ve kaliteli ayakkabı modellerinden bazılarını sizlerle...
  4. Ranello 2012 Ayakkabı Modelleri..

Ranello 2012 Ayakkabı Modelleri..

Ranello 2012 Ayakkabıları Ranello Ayakkabı Modelleri Ayakkabı severler buraya buyrun..Hem yazlık hem rahat hemde çok şık Ranello ayakkabıları sizler için buraya taşıdım...İşte en güzellerini sizlerle paylaşıyorum...Umarım beğenirsiniz..En güzelleri ve en rahatları burada..
  5. Bambi 2012 Yaz Sezonu Ayakkabı Koleksiyonundan Seçtiklerimiz

Bambi 2012 Yaz Sezonu Ayakkabı Koleksiyonundan Seçtiklerimiz

bambi 2012 yaz bambi 2012 ayakkabı modelleri bambi 2012 yaz modelleri Sevgili melekler, ayakkabı markaları arasında en köklü ve kaliteli isimlerden biri olan Bambi 2012 yaz modelleri ile sayfamızda yer alıyor. Parmak arası, dolgu topuklar, babetlerle dolu rengarenk bir koleksiyonla karşı karşıya gelmeye hazır olun. :) Klasik ve çağdaş yorumlarıyla her zaman günün modasına uygun olarak...

Sayfayı Paylaş